Публікація на сайті

Висновок

Виходячи з вищевикладеного, я прийшла до висновку:
В програмі Adobe Photoshop анімація створюється за допомогою шарів, які по змінно відключаються. При включенні ефекту анімації настроюється швидкість сієни слайдів, тим самим досягається ефект руху. Створений файл зберігається з розширенням GIF.


У програмі Easy GIF Animator 6 анімація створюється за допомогою копіювання та багаторазової вставки малюнка. У слідстві редагування кожного слайда і запуску перегляду анімації відбувається налаштування покадрового відтворення анімації.
Компьютерная графика
Так, як в програмі Adobe Photoshop при налаштуванні ефекту анімації налаштовується час зміни слайдів для досягнення плавного переходу непомітного для ока людини. Створений файл зберігається з розширенням GIF.

Обидві програми призначені для створення двовимірної анімації. Для раннього вивчення школярів середньої ланки можу рекомендувати програму Easy GIF Animator 6 т. до. вона проста у використанні і не вимагає особливих знань.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика