Оголошення

Висновки дослідницького проекту

Висновок

Виходячи з вищевикладеного, я прийшла до висновку:
В програмі Adobe Photoshop анімація створюється за допомогою шарів, які по змінно відключаються. При включенні ефекту анімації настроюється швидкість сієни слайдів, тим самим досягається ефект руху. Створений файл зберігається з розширенням GIF.

У програмі Easy GIF Animator 6 анімація створюється за допомогою копіювання та багаторазової вставки малюнка. У слідстві редагування кожного слайда і запуску перегляду анімації відбувається налаштування покадрового відтворення анімації.

Компьютерная графика

Так, як в програмі Adobe Photoshop при налаштуванні ефекту анімації налаштовується час зміни слайдів для досягнення плавного переходу непомітного для ока людини. Створений файл зберігається з розширенням GIF.

Обидві програми призначені для створення двовимірної анімації. Для раннього вивчення школярів середньої ланки можу рекомендувати програму Easy GIF Animator 6 т. до. вона проста у використанні і не вимагає особливих знань.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика