Оголошення

Творчий проект "Рукоділля. Косметичка"

| nikolay
Творчий проект "Рукоділля. Косметичка"
Тематика:
Автор роботи:
Кислощук І.В.
Керівник проєкту:
Собко Ліна Федорівна
Клас:
11

Автор творчої роботи з трудового навчання "Рукоділля. Косметичка" самостійно розробляє ескіз виробу для проектування, враховуючи найкращі сторони розглянутих зразків, та технологічну карту виготовлення виробу, де детально описує етапи створення сумки та доповнює опис іллюстраціями. У проекті з трудового навчання про рукоділля учениця проводить власні розрахунки щодо витрат на самостійне виготовлення жіночої сумочки.

Міні-проект з трудового навчання "Рукоділля. Косметичка" - це приклад виконання творчої роботи на тему "Рукоділля". По бажанню, виріб можливо вдосконалити та виготовити додаткові кармани, відділення для дрібниць, прикрасити бісером, стрічками або стразами.

Зміст

Вступ
1. Розробка технічного завдання
2. Розробка технічної пропозиції
3. Ескізне проектування
4. Розробка технічного проекту
5. Технологічна карта виготовлення виробу
6. Економічні розрахунки
Реклама
Висновок

Вступ

У кожної жінки повинен бути набір косметичних засобів, з допомогою яких вона могла б поправити макіяж або навести красу перед вечірнім побаченням. А де ж зберігати всі необхідні аксесуари і косметику? Звичайно, в косметичці. Жіноча косметичка — це насправді криниця краси, і у всіх жінок вміст цієї криниці різний. Спільне в тому, що косметику можна назвати предметом першої необхідності.

Мета роботи: виготовити практичну косметичку.
Завдання роботи:

  • розробити вимоги до виробу;
  • спроектувати ескіз виробу;
  • виготовити технологічну карту етапів роботи;
  • розрахувати економічні витрати.

1. Розробка технічного завдання

Історія
Першими зразками косметичок можна вважати невеликі сумочки, які почали носити жінки ще в середні ХVІІІ століття. В ті часи розмір косметички був назад пропорційний достатку її господині — чим менше косметичка, тим вище соціальний статус жінки.

Косметичка того часу прикрашалася коштовними каменями і була справжнім витвором мистецтва. У XIX столітті городяни часто мали при собі декоративні сумочки для швацького приладдя і інших дрібниць. Деякий час в моді були сумочки на довгому шнурку. У 20 столітті у виробництві косметичок почали використовувати синтетичні матеріали.

Невеликі сумочки були присутні в колекціях багатьох відомих дизайнерів одягу і аксесуарів. Останнім часом з’явилося декілька нових напрямів у виробництві сумок і косметичок: використання натуральних і вторинних матеріалів при виробництві.

Вимоги до виробів даного призначення
Косметичка повинна мати гарний зовнішній вигляд. При користуванні зручна та функціональна. Оздоблення повинно відповідати формі виробу, та матеріалу з якого виготовляють виріб.

Технологія виготовлення проста, оскільки виріб потрібно виготовляти в обмежений час (робота виконувалася на II етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання).

Вимоги до матеріалів
Для виготовлення косметички необхідно вибрати матеріали які б відповідали всім вимогам висунутим до виробу. Оскільки косметичка має бути надійна в експлуатації, варто виготовити її з тканини із синтетичних волокон, поскільки вони мають високі експлуатаційні властивості.

Для ручного пошиву (за умовою завдань олімпіади) вибираємо швейні нитки № 40 в тон тканині. Оздоблення на такій тканині можна виконати використовуючи різні матеріали та різні техніки.

Перейти до розділу 2. Розробка тенічної пропозиції

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика