Оголошення

Катерина Фейк - співзасновник сайтів Flickr і Hunch

Катерина Фейк

Катерина Фейк - співзасновник сайтів Flickr, Hunch, а також сайту Findery, американський підприємець і бізнесмен, інформатик та один з директорів компанії Creative Commons, народилася 13 червня 1969 року у Пітсбурзі, США.

Катерина Фейк почала свою кар'єру в якості провідного конструктора в Organic Online, топ-агентстві веб-розробки, де вона працювала на веб-сайтах для великих компаній зі списку Fortune 500, таких як McDonald's, Colgate - Palmolive і Nike. Була членом дослідницького штабу Research Staff at Interval Research.

У 1990-х роках Фейк була арт-директором в Salon.com, і брала активну участь в розвитку інтернет-співтовариства, і програмного забезпечення видавничої діяльності. У 1997 році вона влаштувалася на роботу в управління громадських форумів Netscape.

Влітку 2002 року, вона стала співзасновником Ludicorp у Ванкувері разом із Стюартом Баттерфилдом і Джейсоном Клэссоном. Компанія розробила розраховану на багато користувачів ролеву онлайн-гру під назвою "Нескінченна гра" (Game Neverending). Гра не була запущена, але Фейк і Баттерфилд почали розробляти новий продукт під назвою Flickr.

Ця ініціативна дівчина стала піонером в області зберігання фотографій в мережі. У далекі часи, хоч це і складно представити в епоху соціальних мереж, єдиний варіант надати комусь зображення - було послати їх на пошту. Чи варто говорити, скільки незручності доставляв такий довгий шлях, не кажучи вже про проблеми зі зберіганням в довгостроковій перспективі.

Катерина Фейк - співзасновник сайтів Flickr і Hunch

У 2004 році Катерина розв'язала цю проблему, заснувавши відомий сервіс Flickr, один з найпопулярніших в світі сайтів обміну фотографіями. Цей величезний стік діє досі.

Катерина, за освітою бакалавр мистецтв, свій шлях до успіху почала з того, що стала співзасновником онлайн-ресурсу Flickr, призначеного для зберігання фотографій. У численних інтерв'ю Катерина в якості основних джерел успіху проєкту називала:

- ідеальний час для його запуску, коли тема з обміном фотографіями виявилася в тренді;

- обмеженість коштів (саме брак грошей, на думку засновниці, активізував весь наявний творчий потенціал) і, як не дивно, підприємницьку наївність і відсутність глобальних досліджень ринку, які могли б повести підприємців за зовсім іншим, більш безпечним, але, можливо, менш виграшному шляху.

Через 4 роки після свого запуску її стартап став настільки популярним, що зацікавив Yahoo. Причому настільки, що в компанії вирішили викласти за нього 35 млн. доларів. З тих пір Катерина не втомлюється підкорювати все нові кар'єрні вершини.

Flickr був придбаний Yahoo! у 2005 році. Flickr став частиною авангарду так званих веб-сайтів 2.0, інтегратором функцій, таких як соціальні мережі, співтовариства відкритих інтерфейсів API, позначки і алгоритми, які вибирали найбільш популярний контент. Після поглинання, Фейк влаштувалася на роботу в Yahoo!, де вона входила до групи технічних розробок, відомою своїми програмами Hack Yahoo! і Brickhouse, швидкого середовища розробки для нових продуктів.

У червні 2009 році вона стала співзасновником проєкту Hunch - оригінальної соціальної мережі, покликаної допомагати користувачам приймати рішення щодо тих чи інших послуг або продуктів. Сайт робив рекомендації для користувачів, грунтовані на їх смаках і думках. Hunch був придбана eBay, як повідомлялося, за $ 80 млн в листопаді 2011 року. eBay закрив його у березні 2014 року.

Останнім проєктом Фейк є сайт Findery, який спочатку називався Pinwheel, і був запущений в обмеженому бета-тестировании в лютому 2012 року. Він був перейменований в Findery в липні 2012 року. Головний офіс компанії знаходиться в Сан-Франциско.

Основний підсумок роботи Катерини Фейк – співзасновник сайтів Flickr і Hunch.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика