Оголошення

Висновки проекту про рослини

Висновки

 1. За результатами огляду літератури було визначено особливості впливу стимуляторів на ріст рослин.
 2. За результатами дослідження було встановлено, що квасоля, яку поливали розчином з вітаміном В1 має показник висоти 43,3 см, він менший, ніж зразок, який поливали розчином стимулятора «Епін-екстра», але значно вищий, ніж у зразка, який поливали настояною водою (36,4 см).
 3. За результатами дослідження виявлено, що квасоля, яку упродовж місяця поливали розчином «Епін-екстра» – має найвищий показник висоти у кінцевому вимірюванні. Його висота сягає 45,1 см.
 4. За результатами дослідження було встановлено, що полив квасолі настояною водою не дасть очікуваного швидкого росту рослин у такий короткий період.
 5. У ході досліду було виявлено, що вітаміни та стимулятори росту дійсно пришвидшують ріст рослин. Тому завдяки їх використанню можна значно підвищити швидкість достигання урожаю, його загальний показник та плодоносність рослини.

Список використаних джерел

 1. Артамонов В.И. Занимательная физиология растений / В.И.Артамонов. – М : Агропромиздат, 1991. – 337с.
 2. Микитюк О.М. Наукові дослідження школярів: навч.-метод. Посіб./ О.М. Микитюк, В.О. Соловйов, С.О. Васильєва. – Х.: «Скорпіон», ХДПУ ім. Г.С. Сковороди, 2003.– 80с.
 3. Моргун В.В. Проблема регуляторів росту в світі та її вирішення в Україна/В.В. Моргун, В.К. Яворська, І.В.Драговоз// Физиология и биохимия культурних растений. – 2002. – Т.34, № 5 – с.371-375
 4. Остапенко Д.І. Шкільні досліди з фізіології / Д.І Остапенко. – К.: Радянська школа, 1980. – 120 с.
 5. Терек О.І. Ріст рослин та використання регуляторів росту в сільському господарстві/ О.І. Терек, Н.Д. Романюк// Сільський господар. – 1999. - № 1,2. – с. 6-7.
 6. Яхин О.И., Лубянов Л.А., Яхин И.А. Современные представления о біостимуляторах//Агрохимия – 2014, № 7 – 90 с.

Додатки

Додаток А
Дослід з рослинами
Додаток Б
Проект - рiст рослин
Додаток В
Рiст рослин
Додаток Г
Проект з рослинамиДослід з рослинами
Повернутись до змісту проекта
"Вплив вітамінів та стимуляторів на ріст рослин"

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика