Оголошення

Проєкт "Створення і використання електронних форм"

| nikolay
Створення i використання електронних форм
Тематика:
Автор роботи:
Жмихова Світлана
Керівник:
Романюк Ірина Володимирівна
Навчальний заклад:
Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області
Клас:
8

Виконуючи навчальний творчий проєкт з інформатики на тему "Створення та використання електронних форм", учениця 8 класу розроблює форми в Microsoft Office, Google формах та на мові HTML. Дані електронні форми потрібні для проведення розроблених школяркою тестів, розроблюються рекомендації, вивчається джерела інформації.

Докладніше про роботу:

У навчальному дослідницькому проєкті з інформатики про створення та використання електронних форм, виконаному у 8 класі, головною метою є дізнатися про створення форм за допомогою офісного пакету Microsoft Office, додатка форм Google, мови HTML. Автор міні-проєкту намагається дослідити різні можливості створення електронних форм та використання їх у якості інструменту для тестування.

На початку дослідницької роботи з інформатики, перед створенням та використанням електронних форм учениця 8 класу вивчає, що таке офісний пакет Microsoft Office, розбирається в Google формах, мові гіпертекстової розмітки HTML. У зв'язку із стрімким розвитком комп’ютерних технологій даний творчий проєкт буде корисним при створенні і використанні електронних форм в різних галузях науки.

Зміст

Вступ
1. Що таке офісний пакет Microsoft Office.
2. Теорія про Google форми .
3. Що таке HTML форми?
4. Практична робота з Microsoft Office Word.
5. Робота з Google формами.
6. Форма на мові HTML.
Висновки
Використана літератури
Додаток 1. Інструменти «Вкладку Розробник».
Додаток 2. Форма в Microsoft Office
Додаток 3. Google форма.
Додаток 4. Можливості Google форм:
Додаток 5. Сторінка HTML
Додаток 6. Форма на мові HTML

Вступ

Мета цієї роботи – створення та використання електронних форм. Дізнатися про створення форм за допомогою: офісного пакету Microsoft Office, додатка Google, мови HTML. Дослідити різні можливості при створення електронних форм.

Для досягнення мети визначаються наступні завдання дослідження:

 • Провести дослідження створення форм різними способами;
 • Розглянути покроковий процес створення форм;
 • Розробити рекомендації, що до створення форм.

Актуальність цієї теми полягає в тому, що у зв'язку із стрімким розвитком комп’ютерних технологій, доречно використовувати форми в різних галузях науки.

1. Що таке офісний пакет Microsoft Office

Інформацію, яку було раніше подано в рукописному вигляді зараз ми звикли її бачити в електронному вигляді. Офісний пакетMicrosoft Office містить набір програм, створених корпорацією Microsoft для операційних систем Microsoft Windows і Apple Macintosh.

До складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, базами даних тощо. Більшість людей використовують Microsoft Office для редагування та форматування тексту, таблиць, малюнків та інше. Але в цих пакетах можливо створювати форми. Форма - це документ з незаповненими областями, в які вводяться дані.

Для чого нам потрібні форми? Давайте пригадаємо, якщо ми приходимо в офіс будь якої організації то просять заповнити особисті данні в електронному вигляді. Данні пропонують ввести в відведені поля для вводу даних. Інформація потім зберігається в базі даних певної фірми. А також зараз деякі школи використовують онлайн-опитування і це вважається зручніше ніж на папері. За результатами опитування можливо зразу побудувати графіки та проаналізувати інформацію за цими графіками.

Як же само створюється форма в Microsoft Office? Корпорація Microsoft для зручності використання офісного пакету Microsoft Office деякі «Вкладки», які користувач зазвичай не використовує, приховали і залишили тільки стандартні. Тому нам потрібно самостійно додати «Вкладку Розробник». На цій вкладці буде розміщено інструменти, які допоможуть створити форму (Додаток 1).

Але слід пам’ятати, якщо створена форма буде використовуватися для опитування, то бажано обмежити на редагування. Якщо буде обмеження на редагування при виборі параметру «Введення даних у поля форм», користувачу дозволено тільки вносити зміни у спеціально відведені поля. Але навіть при створеній формі для опитування Microsoft Office не буде аналізувати результати які були: внесені в «Місце для введення тексту», позначені «Прапорці» та інше.

2. Теорія про Google форми

Деяким користувачам Microsoft Office важко вивчати мови . Але все одно хочеться використовувати онлайн-опитування. Таким чином можна скористатися додатками Google. Нас буде цікавити саме додаток Google форми.

Ці Форми відрізняються від форм Microsoft Office саме тим що це онлайн-опитування у вигляді інтерактивних бланків із розміщеними на них полями для введення відповідей, міток тощо. Зараз ми навчимося покроково створювати форму за допомогою додатка Google.

Щоб створити форму потрібно:

 1. зробити вхід до особистого облікового запису Google;
 2. потім перейти за посиланням docs.google.com/forms;
 3. натиснути на кнопку «Створити Форму», в правому нижньому кутку вікна.

Слід пам’ятати що форми автоматично зберігаються на хмарному диску.

Форми додатка Google мають такі елементи:

 1. Запитання, що передбачає відповідь у вигляді розгорнутого тексту;
 2. Питання, що припускає декілька варіантів відповіді;
 3. Питання з відповідями у розкривному списку;
 4. Десятибальна шкала для оцінки;
 5. Сітка для вибору двох варіантів відповіді;
 6. Питання з полем для введення дати;
 7. Питання з полем для введення часу;
 8. Відео з Youtube;
 9. Картинки.

Додаючи елементи пам'ятайте, що будь-які зміни миттєво стають видні всім, хто відкриває форму за посиланням. При обробці результатів є такі певні можливості, які допоможуть опрацювати данні (Додаток 4)

3. Що таке HTML форми?

Для користувачів котрі цікавляться мовою HTML пропонуємо ознайомитися, як саме можливо створити форму на мові HTML. HTML (англ. HyperText Markup Language — мова розмітки гіпертексту) — це набір тегів та правила їх застосування для створення гіпертекстових документів. Теги – службові символи, що являють собою команди HTML, які вказує броузеру, як слід відображати Web-сторінку. Зараз дуже популярно писати власні сайти. за допомогою HTML.

Слід пам’ятати про те що, якщо потрібна буде база даних результатів пройденого тестування, або заповнення певних відомостей, потрібно зазначити на який сервер або в який файл будуть поміщуватися відповідні данні. Також для високого рівня використання цих форм потрібно розуміти значення масиву, та в досконалості використовувати дані з масиву.

Але якщо це буде тест, в котрому необов’язково відсилати данні на сервер і достатньо вивести результати в мітці, або в комірку то написання такого тесту не складе труднощів. Як було вже сказано, що результати проходження тестування не будуть зберігатися, відповідно проаналізувати данні буде неможливо.

Зміст:


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна