Публікація на сайті

будинок
Тематика проекту: 
Фізика
Автор проекту: 
Доброжан Анастасія
Керівник проекту: 
Максименко Марина Сергіївна
Найменування навчального закладу: 
Первомайська ЗОШ І – ІІІ  ступенів №17 ім. Миколи ВінграновськогоШ
Клас: 
9

У цьому дослідницькому проекті з фізики на тему "Енергоефективний будинок" автором була поставлена і досягнена мета найти альтернативні джерела енергії для будинку, які допоможуть заощадити електроенергію, беручи до уваги досвід розвинених країн Північної Америки та Європи, в яких вже давно енергозбереження є частиною державної політики.

Детальніше про роботу:


У представленному дослідницькому проекті з фізики "Енергоефективний будинок" запропоновані декілька варіантів енергоефективних будинків, які досить легко спроектувати, вважаючи географічні та кліматичні особливості України.

Наукова значущість дослідницької роботи з фізики "Енергоефективний будинок" полягає у вивченні, узагальненні та оприлюдненні теоретичної інформації з енергозбереження та конструювання енергоефективних будинків, обігрів яких не потребує великих фінансових витрат, та завдяки яким ми збережемо екологію планети.

Зміст

Вступ
1. Енергоефективні будинки - житло ХХІ.
2. Вибір матеріалу для теплосбереження стін.
3. Теплозберігаючі вікна.
4. Системи економічного та екологічного опалення.
5. Екобудинок - помешкання майбутнього:

 • "Канадський будиночок"
 • Солом'яний будинок;
 • Німецький підхід Neoacre.

6. Екологічні та енергоефективні обігрівачі
Висновок

Вступ


Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Останнім часом тільки ледачий не говорив про необхідність енергозбереження та їх способах. Як правило, мова йде про заощадження тепла і електроенергії у вже існуючих будинках і квартирах. А як же бути у випадках, коли будівництво приватного будинку тільки планується?

Адже в нашій країні раніше не було традиції піклуватися про економію. Популярністю користувалися великі кам'яні будинки-фортеці, для обігріву яких було потрібно затратити безліч кубометрів газу або кіловат електрики. Але, це мало кого турбувало, адже комунальні послуги коштували дуже дешево. Тепер же, сім'ям доводиться по-іншому дивитися на, здавалося б, банальне запитання про те, яким має бути власне житло.

І тут нам на допомогу прийде досвід розвинених країн Північної Америки та Європи, в яких вже давно стали турбуватися про економію природних ресурсів. А енергозбереження не перше десятиліття є частиною державної політики. У ЄС, наприклад, головний документ "Директива про енергетичну ефективність будівель" від 2002 року передбачає перехід на повну, нульову енергозалежність всіх будівель, які будуть побудовані з 2019 року.

Актуальність енергозбереження:

 • екологія;
 • виснаження запасів природних джерел енергії;
 • постійне підвищення тарифів.

Основні напрямки енергозбереження:

 • зменшення споживання імпортованих енергоносіїв;
 • впровадженняновітніхенергозберігаючих,екологічночистихтехнологій,
 • більш ефективного обладнання і приладів та удосконалення існуючих;
 • реконструкція зовнішнього освітлення з використанням енергозберігаючих - освітлювальних приладів та автоматизованих систем управління;
 • модернізація систем теплопостачання;
 • впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів у бюджетній сфері з метою скорочення споживання електричної енергії;
 • використання нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії;
 • впровадження технологій електроопалення;
 • популяризація енергозбереження.

Мета дослідження: Пошук альтернативних джерел енергії для єнергоефективного будинку, які допоможуть заощадити електроенергію.

Завдання

 1. Здійснити теоретичний аналіз різних видів опалення та знайти найбільш вигідний і екологічний;
 2. Виявити найбільш ефективний вид енергозбереження;
 3. Створити модель енергоефективного будинку.

Перейти к разделу: 2. Енергоефективні будинки

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика