Оголошення

Вплив чипсів на організм людини

Дослідницька робота

3.1. Медики про вплив чипсів на організм людини

При розгляді характеристик чипсів з позиції медицини, вживання їх приносить людині виключно одні проблеми. Навіть відносно здорова молода людина після щоденного їх вживання через місяць відчує хвороби кишечника і гастрит. Єдине, що можна прийняти при обговоренні шкоди чи користі чипсів, це те, що їх допускається вживати в їжу, як гарнір до овочевих страв. Таке вживання цього продукту завдасть значно меншої шкоди шлунку.

Вивчаючи дану тему, в енциклопедичній літературі ми з’ясували, що:

  • 75% усіх хвороб закладені в дитячі роки;
  • хвороби органів травлення займають 2 місце;
  • кожна десята дитина має гастрит та інші захворювання травної системи;
  • за останні 10 років в 1,5 рази збільшилась кількість дітей з хворобами травлення.

Ми вирішили запитати у сестри медичної школи, як часто до неї звертаються діти з болями в животі. На жаль, з кожним роком дітей, що страждають шлунково-кишковими розладами зустрічається все більше.

Вона повідомила, що відповідно до медичного обстеження учнів школи на початку навчального року в нашій школі 16 дітей хворіють на хвороби органів травлення.

Першими із причин сестра медична відмітила вживання дітьми шкідливої їжі. Вони люблять їсти і з’їдають у великій кількості оброблені хімічними домішками чипси, сухарики, запиваючи все це солодкими газованими напоями. Що вкрай негативно впливає на роботу шлунку, печінки та інших внутрішніх органів, вражають нервову систему та, навіть, опорно-руховий апарат, роз’їдаючи кістковий мозок.

Їхній вплив проявляється не тільки болями в животі, зниженням або раптовою появою апетиту. Спостерігаються перепади настрою, депресії, головні болі, зниження уваги, пам’яті. Діти потрапляють в залежність від цієї «смакоти», з’їдаючи все більше і більше.

Можна зробити логічний висновок, що чипси - один з найшкідливіших продуктів, винайдених людиною.

3.2. Популярність чипсів серед школярів Коськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою вивчення популярності чипсів серед школярів я разом із керівником провели опитування учнів 1-11 класів Коськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, запропонувавши дати відповідь на таке запитання : чи вживаєте ви чипси і як часто? Із 100 опитаних 73% чипси вживають. Частота вживання даного продукту показана на діаграмі.

На даному етапі шляхом анкетування ми також визначили, які чипси найбільш популярні серед учнів. Результати подано в діаграмі

Найпопулярнішими виявилися чипси торгової марки «Люкс». Найчастіше вживають чипси учні 6-9 класів.

Школярі віддають перевагу чіпсам із такими смаковими добавками: бекон, гриби зі сметаною, крабовим смаком.

Також учні відмітили, що чипси- смачні та зручні у користуванні.

У ході проведеного опитування я також дізнався, що 20% школярів взагалі не задумуються про шкідливий вплив чипсів на їх організм та вживають ці смаколики тому, що цей продукт їм подобається.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика