Публікація на сайті

Творчі проекти з технології

shpakivnya.jpg
Предмет: Технології
Автор проекту: Свідерська Юлія

Учнівський творчий проект з трутового навчання "Шпаківня – будиночок для птахів" учениці 10 класу присвячений розробці плану виготовлення будиночку для шпаків та його створенню у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.


вишиванка
Предмет: Технології
Автор проекту: Симоненко Людмила

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Жіноча сорочка-вишиванка" учениці 11 класу присвячений виготовленню жіночого предмета гардероба - сорочки-вишиванки, адже національні мотиви дуже актуальні у створенні сучасних модних образів.


український віночок
Предмет: Технології
Автор проекту: Куприч Ірина

Представлений творчий проект з технології "Український віночок своїми руками" учениця 11 класу присвятила виготовленню жіночого аксесуару для волосся - віночка із квітів, який є компонентом українського національного жіночого костюму.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика