Оголошення

Творчі проєкти з технологій

До даної категорії робіт входять творчі міні-проєкти з предмету "технології і дизайн" учнів 1, 2 і 3, 4 і 5 класів школи, в яких хлопці і дівчата використовують сучасні технології і описують методи виготовлення мозаїки, виробів в техніці квілінг та виробів з тканих та нетканих матеріалів. Цікавими є проєктні роботи і проєкти з технології виготовлення виробів в техніці оригамі і аплікацій, з дроту та бісеру.

Учні 6 і 7, 8 і 9 класів виконують навчальні творчі міні-проєкти з технологій на теми випилювання та обробки деревини, обробки тонкого листового металу, модулювання, шиття і в'язання елементів одягу. Виконуються проєктні роботи і проєкти з технології виготовленню брелків, серветниць і кухонних дошок, панно і декору, одягу та інших виробів.

В старших 10 і 11 классах учні можуть виконати творчі проєкти з розробки дизайну інтер'єру і і ландшафтного дизайну, кулінарії та вишивки, з оздоблення виробу, створення топіарію. Цікавими можуть бути міні-проєкти з технології виготовлення писанок і макетів, з використанням в проектній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій.

11 (6) 4 (3) 6 (3) 10 (3) 3 (2) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Вермянчук Валерія

Виконуючи у початковій школі дослідницький міні-проєкт на тему "Історія виникнення кришки", учениця 3 класу досліджує історію виникнення кришечки від пластикової пляшки, використання кришечок у якості вторинної сировини у побуті.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симкова Ярина

Творчий проєкт на тему "М'яка іграшка "Котик", створений ученицею 6 класу в рамках предмету "технології", спрямованний на самостійне виготовлення м'якої іграшки, вивчення технології її виготовлення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Борисова Єва

Творчий проєкт з технологій на тему "Народний український костюм" учениці 3 класу початкової школи спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію національного одягу та спробувати пошити свій костюм, на основі добутих знань.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ковш Ольга

Готовий творчий проєкт учениці 11 класу з технологій на тему "Виготовлення топіарію з кавових зерен" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію топіаріїв та спробувати самостійно приготувати власну прикрасу інтер'єру.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Пимоненко Ганна

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Виготовлення картини у техніці «Аплікація» із різних круп" учениці 4 класу початкової школи присвячений виготовленню аплікації у вигляді матрьошки з використанням харчових круп різного розміру та кольору.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Бенч Марія, Гук Лілія, Коваль Марія, Марущак Анастасія, Кордибан Анна

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Вишивка хрестиком з 3-d ефектом на пластиковій канві, виготовленій власноруч" виконаний учнями 6 класу школи, які розгянули правила створювання вишивки хрестиком та примінили їх у роботі над виготовленням панно із вишивок "В гостях у казки".

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Петренко Анастасія

Учнівський творчий проект з трудового навчання "Вишивка бісером. Нарциси на синьому фоні" учениці 10 класу присвячений вивченню історії винаходження бісеру та його використання у вишиванні, а також виготовленню настінної картини з зображенням нарцисів, вишитих бісером.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна