Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Творчі проекти з технології

граблі
Предмет: Технології
Автор проекту: Пешко Іван

Учнівський творчий проект з технології "Граблі садові" учня 9 класу присвячений розробці плану виготовлення садових граблів та створення цього інструменту у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.


дошки
Предмет: Технології
Автор проекту: Сідловський Борис

Учбовий творчий проект учня 10 класу з технології "Набір кухонних дошок" присвячений виготовленню набора дерев'янних дошок для нарізання, який би можна було б повісити на стіну на спеціальній підставці. Вироб можна зробити у шкільній майстерні згідно з інструкцією автора.


вишиванка
Предмет: Технології
Автор проекту: Симоненко Людмила

Запропонований творчий проект з технології "Жіноча сорочка-вишиванка" учениці 11 класу присвячений виготовленню жіночого предмета гардероба - сорочки-вишиванки, адже національні мотиви дуже актуальні у створенні сучасних модних образів.


подовжувач
Предмет: Технології
Автор проекту: Кумов Олександр

Представлений творчий проект з технології "Виготовлення подовжувача" учня 11 класу розповідає, як можно власноруч зробити подовжувач, який би було зручно використовувати вдома, коли потрібно підключити електричний прибор там, де поруч немає розетки.


бісер
Предмет: Технології
Автор проекту: Петренко Анастасія

Учнівський творчий проект з технології "Вишивка бісером. Нарциси на синьому фоні" учениці 10 класу присвячений вивченню історії винаходження бісеру та його використання у вишиванні, а також виготовленню настінної картини з зображенням нарцисів, вишитих бісером.


хлібниця
Предмет: Технології
Автор проекту: Сідловський Борис

Готовий творчий проект учня 11 класу з технології на тему "Хлібниця" спрямованний на те, щоб продемонструвати старшокласникам те, як можна створювати власноруч із доступних матеріалів красиві та корисні речі для побуту, а також економити на цьому гроші.


український віночок
Предмет: Технології
Автор проекту: Куприч Ірина

Представлений творчий проект з технології "Український віночок своїми руками" учениця 11 класу присвятила виготовленню жіночого аксесуару для волосся - віночка із квітів, який є компонентом українського національного жіночого костюму.


Статистика