Оголошення

Творчі проєкти з технологій

До даної категорії робіт входять творчі міні-проєкти з предмету "технології і дизайн" учнів 1, 2 і 3, 4 і 5 класів школи, в яких хлопці і дівчата використовують сучасні технології і описують методи виготовлення мозаїки, виробів в техніці квілінг та виробів з тканих та нетканих матеріалів. Цікавими є проєктні роботи і проєкти з технології виготовлення виробів в техніці оригамі і аплікацій, з дроту та бісеру.

Учні 6 і 7, 8 і 9 класів виконують навчальні творчі міні-проєкти з технологій на теми випилювання та обробки деревини, обробки тонкого листового металу, модулювання, шиття і в'язання елементів одягу. Виконуються проєктні роботи і проєкти з технології виготовленню брелків, серветниць і кухонних дошок, панно і декору, одягу та інших виробів.

В старших 10 і 11 классах учні можуть виконати творчі проєкти з розробки дизайну інтер'єру і і ландшафтного дизайну, кулінарії та вишивки, з оздоблення виробу, створення топіарію. Цікавими можуть бути міні-проєкти з технології виготовлення писанок і макетів, з використанням в проектній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій.

11 (6) 4 (4) 6 (3) 10 (3) 3 (2) 5 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симкова Ярина

Творчий проєкт на тему "М'яка іграшка "Котик", створений ученицею 6 класу в рамках предмету "технології", спрямованний на самостійне виготовлення м'якої іграшки, вивчення технології її виготовлення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Борисова Єва

Творчий проєкт з технологій на тему "Народний український костюм" учениці 3 класу початкової школи спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію національного одягу та спробувати пошити свій костюм, на основі добутих знань.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ковш Ольга

Готовий творчий проект учениці 11 класу з трудового навчання на тему "Виготовлення топіарію з кавових зерен" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію історію топіаріїв та спробувати самостійно приготувати свій топіарій.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симоненко Людмила

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Жіноча сорочка-вишиванка" учениці 11 класу присвячений виготовленню жіночого предмета гардероба - сорочки-вишиванки, адже національні мотиви дуже актуальні у створенні сучасних модних образів.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Сідловський Борис

Учбовий творчий проект учня 10 класу з трудового навчання "Набір кухонних дошок" присвячений виготовленню набора дерев'янних дошок для нарізання, який би можна було б повісити на стіну на спеціальній підставці. Вироб можна зробити у шкільній майстерні згідно з інструкцією автора.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кислощук І.В.

Творчий проект з трудового навчання на тему "Рукоділля. Косметичка" присвячений виготовленню невеликої, але практичної жіночої сумки для зберігання косметики та інших дрібниць. Виріб створений у техніці ручного пошиву. Таким чином, виготовлення косметички не стане складним завданням для учениць на уроках трудового навчання.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ткач Тетяна

Учбовий творчий проект учениці 6 класу з трудового навчання "Розвиваюча іграшка" присвячений виготовленню розвиваючої іграшки для дитини дошкільного віку, яка би була безпечна для використання та легка у транспортуванні. Школярка вперше виконує таку роботу. З її результатами можна ознайомитися далі.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика