Публікація на сайті

Версія: 
1.0
Предмет: 
Природознавство
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"

Навчальний тест з природознавства Назви квітку або "Назва квітки" (FlowersTest 1.0) - розвиваюча гра - тест з біології для дітей на комп'ютері (ботаніка), у якій дитина вгадує назви поширених та найбільш знайомих квітів за картинками. Ця навчальна комп'ютерна програма з природознавства направлена на розвиток пізнавальних здібностей дитини, зорової пам'яті. Корисно вгадувати квіти разом з батьками. Якщо дошкільник ще не вміє добре читати, назви квітів йому можуть читати батьки, а дитина вгадувати квіти за зображеннями. Назву квіточок, яких дитина не знає, краще промовляти разом і після чого повторити тест.

Правильні і неправильні відповіді вказуються на кольоровому індикаторі. При наборі певної кількості вірних відповідей статус користувача підвищується, про що повідомляє програма. Кожна правильна відповідь в тесті відмічається зеленим кольором, кожна неправильна - червоним.


В кінці програми-гри, у якості нагороди, дитині автоматично виставляється оцінка за 5-бальною системою. Проходити розвиваючий тест-гру можна на російській або англійській мови.

Сама навчальна комп'ютерна програма розширює кругозір учня в області природознавства, займає мало місця на диску, має можливість розширення шляхом занесення до неї додаткових зображень квітів та варіантів відповідей.

Скріншоти тесту з природознавства Назви квітку

Дата створення: 10.04.2012
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Автор тесту: учитель інформатики загальноосвітньої школи №43 Андрійчук М.В.
Програму створено в середовищі програмування Borland Delphi.

Увага! Гра призначена для безкоштовного скачування!
При розміщенні комп'ютерного навчального тесту або його опису на інших сайтах, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Скачати Тест з природознавства Назви квітку (727)
Розмір: 1.01 Мb

Інші наші навчально-ігрові програми:


Код посилання на цю сторінку:
<a href="http://obuchonok.com.ua/node/53" target="_blank">Тест з природознавства "Назви квітку"</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/node/53]Тест з природознавства "Назви квітку"[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться посиланням з друзями:

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика