Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з психології

Запропоновані на публікацію міні-проекти та дослідницькі проекти з психології виконувалися учнями 8, 9, 10 та 11 класу школи, повністю готові і відображають проведену проектну або науково-дослідницьку діяльність в області психології людини і вікових особливостей поведінки сучасних підлітків.

В рамках науково - дослідницької роботи з психології школярами 8, 9, 10 і 11 класів вивчаються і розкриваються поняття в області психології людини, такі як спілкування, свідомість і підсвідомість, мислення, психологія кольору і смаку, психологія підлітка, почуття любові та почуття самотності, агресія і стрес. Готові індивідуальні навчальні проекти насичені довідковою інформацією з історії психології.

spinner_1.jpg
Предмет: Психологія
Автор проекту: Святодух Анжеліка Олександрівна

Створюючи даний дослідницький проект "Спінери як субкультура у підлітковому середовищі", автор вивчає явище «спінери» в молодіжному середовищі, з’ясовує виникнення явища спінерів та визначає фактор розповсюдження спінерів серед сучасної молоді.


jpg.
Предмет: Психологія
Автор проекту: Антонюк Данііл

Дослідницький проект з психології "Як можна розвивати пам`ять" представляє собою аналіз теоретичних знань про види і процеси пам’яті, ії функції та способи покращення запом'ятовування інформації. Учень 8 класу дає прості поради, які допоможуть розвинути пам’ять.


kolir_vpliv_8.jpg
Предмет: Психологія
Автор проекту: Нещерет Ольга

Дослідницький проект з психології "Вплив кольору на сприйняття інформації" - це аналіз впливу кольорового спектру на психоемоційний стан людини, її поведінку та настрій. Учениця 9 класу дізналась, як колір може змінити стан людини у певній ситуації та які дії ви можете зчинити під впливом кольору.


Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика