Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з астрономії

Опубліковані індивідуальні науково-дослідницькі роботи з астрономії представляють дослідження в основному учнів 10 і 11 класів школи. Роботи над проєктами представляють проведені дослідження учнів в області космосу, зірок і планет, комет і астероїдів, в області космонавтики, комічних тіл, а також космічного сміття. Цікавими виявилися дослідницькі роботи і проєкти про пошук позаземного життя.

В основному дослідницькі міні-проєкти з астрономії виконуються учнями 10 і 11 класів з керівниками проєктів - учителями фізики, часто роботи з астрономії виконуються учнями профільних класів. В учнівських дослідницких роботах і проєктах встановлюються міжпредметні зв'язки між астрономією і фізикою, астрономією та іншими предметами і науками.

10 (1) 11 (1)

Автор:
Белза Вікторія

У процесі роботи над дослідницьким проєктом з фізики і астрономії на тему "Сучасний супутниковий зв’язок. Супутникові системи" учениця 11 класу з'ясовує, що таке супутниковий зв’язок, супутникові системи та принцип дії супутникової системи зв`язку.

Тематика:
Автор:
Пешко Олена

Індивідуальний дослідницький проєкт з астрономії на тему "Пошук позаземного життя" учениці 10 класу підіймає питання, чи існує життя за межами нашої планети, як воно виглядає і наскільки відрізняється від життя на Землі.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна