Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з ЗБД і основ здоров'я

На цій сторінці можна переглянути учнівські дослідницькі роботи і проєкти з курсу ЗБД (Здоров’я, безпека та добробут), в яких учні 5, 6 і 7, 8 і 9 класів досліджують правила здорового способу життя, правильного та здорового харчування, безпечної поведінки. Учнівські міні-проєкти з предмету ЗБД розкривають теми особистої гігієни, шкідливих звичок і стосунків з однолітками.

Запропоновані учнями 7, 8 і 9 класів науково-дослідницькі роботи і проєкти з основ здоров’я виконують задачі виховання в дітях потреби у збереженні і зміцненні здоров’я, що є важливою життєвою цінністю, свідомого прагнення до ведення здорового способу життя, загартовування та занять фізичною культурою, розгортання практичної діяльності задля збереження власного здоров’я та здоров’я інших людей.

Виконання учнівських дослідницьких міні-проєктів з предметів ЗБД і Основ здоров'я дає змогу дітям поглибити свої знання з метою збереження власного здоров'я, формує у учнів ціннісне ставлення до життя і здоров’я людини, сприяє фізичному, психічному і духовному розвитку дітей.

9 (2) 5 (2) 8 (2) 7 (1)

Автор:
Голяєва Дарина 

Учнівська дослідницька робота з основ здоров'я (ЗБД) на тему "Здоровим бути - модно!" присвячена дослідженню того, наскільки високий у сучасному суспільстві рівень здоров'я людей і яким чином його можна поліпшити.

Автор:
Соломюк Максим

Представлена дослідницька робота (проєкт) з курсу «Здоров’я, безпека та добробут» на тему "Телевізійна реклама і діти" присвячена знайомству з рекламою і її впливом на дітей. Вивчається позитивний і негативний вплив реклами на дитину.

Автор:
Лещук Олена

Дослідницький проєкт "Тютюнопаління. Чи варто починати?", написаний ученицею 7 класу з курсу ЗБД (Основи здоров'я), є аналізом інформації про тютюн та тютюнопаління, розглядає негативний вплив куріння цигарок на здоров'я людини.

Автор:
Козак Єлизавета Олегівна

Учнівський дослідницький проект з основ здоров'я "Нетрадиційні методи лікування. Іпотерапія" представляє собою пошук та аналіз теоретичної інформації про покращення самопочуття хворої людини під час перебування серед коней.

Автор:
Махньов Данило

Я вирішив присвятити свою дослідницьку роботу (проєкт) "Палити - здоров'ю шкодити", виконану у 5 класі з курсу ЗБД (основ здоров'я), проблемі куріння. Мені цікаво взнати, яку шкоду несе здоров'ю паління, як борються з ним в країнах і нашій школі.

Автор:
Антонюк Данііл

Дослідницький проєкт з психології "Як можна розвивати пам`ять" представляє собою аналіз теоретичних знань про види і процеси пам’яті, ії функції та способи покращення запом'ятовування інформації. Учень 8 класу дає прості поради, які допоможуть розвинути пам’ять.

Автор:
Полохов Владислав, Макаревич Мілена

В учнівському дослідницькому проєкті на тему "Здоровим бути модно", проведеному в рамках предмету основи здоров'я (ЗБД) у 8 классі, вивчається питання впливу правильного харчування і фізичних навантажень на загальний стан здоров'я людини.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика