Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з основ здоров'я

Пропонуємо переглянути навчальні міні-проекти та дослідницькі проекти з основ здоров’я, виконані учнями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класу на предмет вивчення правил здорового способу життя, правильного та здорового харчування і безпечної поведінки. Самостійне вивчення вимог основ здоров’я формує у дітей ціннісне ставлення до життя і здоров’я, сприяє їх фізичному, психічному і духовному розвитку.

Запропоновані учнями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, та 9 класу науково - дослідницькі роботи з основ здоров’я виховують в дітях потребу у здоров’ї, що є важливою життєвою цінністю, свідоме прагнення до ведення здорового способу життя, загартовування та заняття фізкультурою, розгортання у повсякденному житті практичної діяльності задля збереження власного здоров’я та здоров’я інших людей.

коні
Автор проекту: Козак Єлизавета Олегівна

Учнівський дослідницький проект з основ здоров'я "Нетрадиційні методи лікування. Іпотерапія" представляє собою пошук та аналіз теоретичної інформації про покращення самопочуття хворої людини під час перебування серед коней.


тютюнопаління
Автор проекту: Лещук Олена

Учнівський дослідницький проект з основ здоров`я "Тютюнопаління. Чи варто починати?" представляє собою аналіз теоретичних знань про тютюн та тютюнлпаління, розглядає негативний вплив куріння цигарок на здоров`я та самопочуття людини. Чи варто починати палити? Відповідь на це питіння дає автор проекту.


jpg.
Автор проекту: Антонюк Данііл

Дослідницький проект з психології "Як можна розвивати пам`ять" представляє собою аналіз теоретичних знань про види і процеси пам’яті, ії функції та способи покращення запом'ятовування інформації. Учень 8 класу дає прості поради, які допоможуть розвинути пам’ять.


Шкодиди здоров'ю - це палити
Автор проекту: Махньов Данило, учень 4-В класа

Я вирішив присвятити свою дослідницьку роботу з початкової школи на тему "Палити - здоров'ю шкодити" проблемі паління. Мені було цікаво взнати, яку шкоду наносить здоров'ю паління, як борються з цією проблемою в країнах і які справи з палінням в нашій школі.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика