Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з історії

Пропонуємо переглянути навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з історії учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів, в яких розкриваються історичні події в Україні та інших країнах, вивчається хронологія дій та аналізуються результати того, що сталося в рамках певної історичної події, а також розглядається історія сім'ї, міста, предметів і явищ, наприклад історія польотів на повітряних кулях або літаках.

У зразкових навчальних науково - дослідницьких роботах з історії учні 5, 6 , 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи вивчають історію Київської Русі, Стародавнього Риму і Греції, історію Середньовіччя, України та Всесвітню історію, а також у рамках проектів розглядають історичні відомості про культуру, історію рідного краю (міста чи села), історію музею, театру або храму, грошей та народу. У дослідницькій і проектній діяльності з історії спостерігається взаємодія історії і української чи зарубіжної літератури.

801290_7_w_1000.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Барило Віталій Богданович

В учнівській дослідницькій роботі з історії "Українські січові стрільці – перша українська національна армія" розглянуто цікаві факти про створення Легіону Українських січових стрільців та формування української національної армії.


kozak.png
Предмет: Історія
Автор проекту: Задорожня Лілія Яківна

Запропонована дослідницька робота з історії "Козацька держава – наша гордість і слава!" і проект розглядає історичні та культурні аспекти, у яких відображена інформація щодо зародження і розвитку козацтва в Україні.


patrikivka_1.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Борисова Дарина

Дитячий творчий проект з історії "Джерельна Петриківка", підготовлений ученицею 5 класу школи, розповідає про петриківський розпис як вид мистецтва та пояснює, чому серед численних колекцій музейної скарбниці на пошуківців велике враження справили витвори петриківських майстрів.


сагайдачній
Предмет: Історія
Автор проекту: Мельник Юліана Михайлівна

В учнівській дослідницькій роботі з історії "Гетьман Петро Конашевич – Сагайдачний" розглядаються цікаві факти про видатну персону вітчизняної історії - Петра Сагайдачного, з'ясовується його внесок у становлення незалежної України.


історія села
Предмет: Історія
Автор проекту: Буга Марина

В учнівській дослідницькій роботі з історії на тему "Історія рідного краю (Великосілля)" ученицею 8 класу школи розглядаються цікаві факти з історії рідного села та називаються імена відомих земляків.


мода
Предмет: Історія
Автор проекту: творча група учнів Центру

У даному дослідницькому проєкті з історії "Вплив історичних епох на розвиток образу людини" розглядається, як змінювалася мода на одяг під впливом історичних і політичних подій у світі.


стус
Предмет: Історія
Автор проекту: Вінтоняк Оксана Василівна

Запропонована дослідницька робота з історії "Торуй свій шлях - той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки…" розглядає історичні факти про творчий та життєвий шлях Василя Стуса та присвячена 35-річниці від дня його смерті.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика