Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з історії

Пропонуємо переглянути навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з історії учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів, в яких розкриваються історичні події в Україні та інших країнах, вивчається хронологія дій та аналізуються результати того, що сталося в рамках певної історичної події, а також розглядається історія сім'ї, міста, предметів і явищ, наприклад історія польотів на повітряних кулях або літаках.

У зразкових навчальних науково - дослідницьких роботах з історії учні 5, 6 , 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи вивчають історію Київської Русі, Стародавнього Риму і Греції, історію Середньовіччя, України та Всесвітню історію, а також у рамках проектів розглядають історичні відомості про культуру, історію рідного краю (міста чи села), історію музею, театру або храму, грошей та народу. У дослідницькій і проектній діяльності з історії спостерігається взаємодія історії і української чи зарубіжної літератури.

традиційне весілля
Предмет: Історія
Автор проекту: Кузюра Олена

Готова дослідницька робота з історії "Давні традиції обряду весілля" спрямована на з'ясування весільних традицій, які переважають у разних регіонах України. У роботі розглядаються як ті традиції, яких дотримуються у день весілля, так і ті, що виконуються до та після нього.


манявський монастир
Предмет: Історія
Автор проекту: учні 8 класу

Учнівська дослідницька робота з історії "Манявський Скит – український Афон" спрямована на виявлення історії чоловічого монастиря у селі Манява, який бере свій початок у 1608 році, та розглядає його їснування та розвиток до 2017 року.


ислам
Предмет: Історія
Автор проекту: Насібова Зейнаб Асіфівна

У даному дослідницькому проекті з історії "Ісламське розуміння моралі в контексті європейської культури" розглядається, у чому полягає феномен моралі у контексті західноєвропейської метафізики, вивчається класичне і некласичне поняття етики та моралі.


ляльковий театр
Предмет: Історія
Автор проекту: Лисинко Максим Віталійович

Готова дослідницька робота з історії "Театр ляльок та історія його створення" учениці 8 классу присвячена вивченню історії театра лялок та дає тлумачення усіх його видів. Авторка проекту з'ясовує, як виник театр лялок в Україні, та яку культурну роль він відіграє у суспільстві.


гривня
Предмет: Історія
Автор проекту: Баранько Тетяна

Готова дослідницька робота з історії "Історія української гривні" спрямована на виявлення історії походження української гривні та вивчення цікавих фактів про грошові одиниці, що були в Україні з давних часів до сучасності.


віденська кава
Предмет: Історія
Автор проекту: Пронів Михайло Володимирович

Дослідницька робота з історії "Юрій Кульчицький – батько «віденської кави»" спрямована на виявлення історії походження рецепту приготування выденської кави та вивчення біографії її зосновника Юрія Кульчицького.


височан
Предмет: Історія
Автор проекту: Сікора Андрій Любомирович

Дослідницька робота з історії "Семен  Височан – Хмельницький Галицької землі" спрямована на виявлення ролі діяльності Семена Височана в історії України, зокрема в історії Галицької землі.


Статистика