Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з історії

Пропонуємо переглянути навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з історії учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів, в яких розкриваються історичні події в Україні та інших країнах, вивчається хронологія дій та аналізуються результати того, що сталося в рамках певної історичної події, а також розглядається історія сім'ї, міста, предметів і явищ, наприклад історія польотів на повітряних кулях або літаках.

У зразкових навчальних науково - дослідницьких роботах з історії учні 5, 6 , 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи вивчають історію Київської Русі, Стародавнього Риму і Греції, історію Середньовіччя, України та Всесвітню історію, а також у рамках проектів розглядають історичні відомості про культуру, історію рідного краю (міста чи села), історію музею, театру або храму, грошей та народу. У дослідницькій і проектній діяльності з історії спостерігається взаємодія історії і української чи зарубіжної літератури.

віденська кава
Предмет: Історія
Автор проекту: Пронів Михайло Володимирович

Дослідницька робота з історії "Юрій Кульчицький – батько «віденської кави»" спрямована на виявлення історії походження рецепту приготування выденської кави та вивчення біографії її зосновника Юрія Кульчицького.


височан
Предмет: Історія
Автор проекту: Сікора Андрій Любомирович

Дослідницька робота з історії "Семен  Височан – Хмельницький Галицької землі" спрямована на виявлення ролі діяльності Семена Височана в історії України, зокрема в історії Галицької землі.


сільска родина
Предмет: Історія
Автор проекту: Святодух Анжеліка Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з історії "Сучасна українська сім’я на селі: гендерний аспект" вивчається історія інституту сім’ї, його становлення та видозмінювання з ходом часу та історичних подій.


4668db27925fd4901c1ff901226804a6.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Васютин Аліна

У даному дослідницькому проекті з історії України "Лялька мотанка як український оберіг" вивчається історія ляльок-мотанок, як найдавнішнього оберігу українського народу, який могла створити кожна жінка, для того щоб оберегти свою родину від недоброї сили.


ca300f8f45970f319ed220978aadc955.jpeg
Предмет: Історія
Автор проекту: Пронів Михайло

Дослідницька робота з історії "Князь Володимир Великий" спрямована на виявлення особливостей розвитку української держави під час правління Володимира Великого та запровадження його реформ.


1.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Дмитрів Олег Іванович

У представленому дослідницькому проекті з історії "Свято-юріївський монастир на вірлі" учень 9 класу виконав пошук інформації про старовинний чоловічий монастир, що є духовним центром українського православ’я на Кременеччині.


blazheniy_kamen_1.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Соломон Тетяна Василівна

У представленому дослідницькому проекті з історії "Блаженний камінь – визначна пам’ятка природи" учениця 9 класу виконала пошук інформаціі про дивний витвір природи - Блаженний камінь за Скитом Манявським. Камінь є відомим туристичним місцем, тому автор вирішив дізнатися більше даних про нього.


Статистика