Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з всесвітньої історії

Рекомендуємо переглянути учнівські науково-дослідницькі роботи з всесвітньої історії учнів 6 і 7, 8 і 9 класів, в яких проводяться дослідження життя людей у первісні часи, цивілізацій Стародавнього світу і середньовічних держав. Деякі дослідницькі роботи і проєкти можуть буди присв'ячені розділам всесвітньої історії, таким як епоха Просвітництва, Великі географічні відкриття і капіталістичні відносини.

Учнівські дослідницькі роботи і міні-проєкти з всесвітньої історії для 6 і 7, 8 і 9 класів можуть містити інформацію про Європу в часи наполеонівських війн, Громадянську війну в США і Франко-прусську війну. Проєкти можуть містити дослідження науково-технічної революції та її впливу на людину й суспільство.

Учні 10 і 11 класів в своїх науково-дослідницьких роботах і проєктах з всесвітньої історії можуть проводити дослідження історичних подій Першої світової війни і Другої світової війни, повоєнного часу та «холодної війни». Цікаві міні-проєкти з всесвітньої історії на протистояння демократії авторитаризмові та імперській політиці в сучасному світі, про місце України в сучасному світовому співтоваристві.

6 (3) 9 (1) 11 (1) 10 (1)

Автор:
Мельник Юліана Михайлівна

Індивідуальний дослідницький проєкт учениці 11 класу з всесвітньої історії на тему "Маргарита - королева Шотландії з українським корінням" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про життя та історію правління Маргарити Шотландської.

Автор:
Даньшина Богдана Романівна

В учнівській дослідницькій роботі з історії "Загадкова Японія" розглядаються цікаві факти про Японію та вивчається, які писемні пам'ятки збереглися до нашого часу з давніх давен та розповідають нам сьогодні про традиції японського народа.

Автор:
Ковтун Анастасія Сергіївна

Готова дослідницька робота з історії "Цікаві факти про життя фараонів" спрямована на з'ясування такої інформації про єгипетських фараонів, яка не є поширеною та відомою кожній людині. Автор хоче продемонструвати, що навіть відомі нам історичні факти можуть бути не кінцевими і потребують подальшого вивчання.

Автор:
Сологуб Олександа Юріївна

У даному дослідницькому проекті з історії "Культура Стародавнього Єгипту" розглядається вклад стародавніх єгиптян у скарбницю світової культури, який неможливо переоцінити. Автор роботи досліджує, наскільки вплинули винаходи стародавніх єгиптян на наше сучасне життя.

Автор:
Насібова Зейнаб Асіфівна

У даному дослідницькому проекті з історії "Ісламське розуміння моралі в контексті європейської культури" розглядається, у чому полягає феномен моралі у контексті західноєвропейської метафізики, вивчається класичне і некласичне поняття етики та моралі.

Автор:
Сологуб Олександа Юріївна

У даному дослідницькому проекті з історії "Життя первісних людей" розглядається, коли і як з’явилася людина сучасного типу та якими були заняття перших людей. Автор роботи досліджує, наскільки змінилося життя сучасної людини порівняно з минулим людства.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика