Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з історії

Пропонуємо переглянути навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з історії учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів, в яких розкриваються історичні події в Україні та інших країнах, вивчається хронологія дій та аналізуються результати того, що сталося в рамках певної історичної події, а також розглядається історія сім'ї, міста, предметів і явищ, наприклад історія польотів на повітряних кулях або літаках.

У зразкових навчальних науково - дослідницьких роботах з історії учні 5, 6 , 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи вивчають історію Київської Русі, Стародавнього Риму і Греції, історію Середньовіччя, України та Всесвітню історію, а також у рамках проектів розглядають історичні відомості про культуру, історію рідного краю (міста чи села), історію музею, театру або храму, грошей та народу. У дослідницькій і проектній діяльності з історії спостерігається взаємодія історії і української чи зарубіжної літератури.

сагайдачній
Предмет: Історія
Автор проекту: Мельник Юліана Михайлівна

В учнівській дослідницькій роботі з історії "Гетьман Петро Конашевич – Сагайдачний" розглядаються цікаві факти про видатну персону вітчизняної історії - Петра Сагайдачного, з'ясовується його внесок у становлення незалежної України.


історія села
Предмет: Історія
Автор проекту: Буга Марина

В учнівській дослідницькій роботі з історії на тему "Історія рідного краю (Великосілля)" ученицею 8 класу школи розглядаються цікаві факти з історії рідного села та називаються імена відомих земляків.


мода
Предмет: Історія
Автор проекту: творча група учнів Центру

У даному дослідницькому проєкті з історії "Вплив історичних епох на розвиток образу людини" розглядається, як змінювалася мода на одяг під впливом історичних і політичних подій у світі.


стус
Предмет: Історія
Автор проекту: Вінтоняк Оксана Василівна

Запропонована дослідницька робота з історії "Торуй свій шлях - той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки…" розглядає історичні факти про творчий та життєвий шлях Василя Стуса та присвячена 35-річниці від дня його смерті.


вишиванка
Предмет: Історія
Автор проекту: Фартушна  Віолетта  Станіславівна

Дитячий творчий проект з історії "Магія вишиванки Придніпров'я", підготовлений ученицею 8 класу школи, розповідає про вишивку як вид мистецтва та пояснює, чому вишиванки з давнини мали сакаральне значення для нашого народу.


жінка
Предмет: Історія
Автор проекту: Соботюк Дарина Анатоліївна

В учнівській дослідницькій роботі з історії на тему "Роль української жінки в історії" розглядаються цікаві факти про вплив жінок на формування української історії. Особливу увагу автор приділяє вивченню ролі жінок у козацькі часи та в період Другої Світової війни.


Єгіпет
Предмет: Історія
Автор проекту: Сологуб Олександа Юріївна

У даному дослідницькому проекті з історії "Культура Стародавнього Єгипту" розглядається вклад стародавніх єгиптян у скарбницю світової культури, який неможливо переоцінити. Автор роботи досліджує, наскільки вплинули винаходи стародавніх єгиптян на наше сучасне життя.


Статистика