Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з історії України

Пропонуємо переглянути навчальні дослідницькі і творчі міні-проєкти з історії України учнів 5, 6 і 7, 8 і 9 класів на різну тематику, про історію і пам'ятки рідного краю, проєкти про історію своєї родини, археологічні скарби України і Трипільську культуру, про київськіх князів і історичні епохи. Учні можут розробити проєкти з історії Києва, дослідити князівства, історію українські землі у складі інших держав.

Учні 10 і 11 класів можуть виконувати навчальні науково-дослідницькі роботи і творчі проєкти з історії України, досліджуючи події першої світової війни, відносини УЦР і походи Армії УНР, Україну у складі СРСР. Проєкти можуть відображати події Другої світової війни, історію України в період десталінізації і системной кризи СРСР. Актуальними є проєктно-дослідницькі роботи з вивчення періодів відновлення і розвитку незалежності України, а також російсько-українскої війни.

Учні 5, 6 і 7, 8 і 9 класів можуть опублікувати навчальні науково-дослідницькі роботи з історії України, досліджуючи українські землі на картах упродовж історії, території розселення українців у світі - української діаспори, становлення українського козацтва або український національний рух в країні.

9 (7) 8 (5) 5 (3) 11 (2) 10 (1) 7 (1) 6 (1)

Автор:
Залевська Мирослава

Учениця 5 класу у своєму дослідницькому міні-проєкті з історіі України на тему "Українці - нація нескорених" досліджує сучасну історію країни до сьогодення, вивчає події Помаранчевої та Революції Гідності.

Автор:
Гоцанюк М, Скиданюк В., Соломон Т., Шебунчак Д.

Учнівська дослідницька робота (проєкт) в 7 класі з історії України на тему "Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир" спрямована на дослідження історії монастиря у селі Манява, який бере свій початок у 1608 році, розглядає його розвиток.

Автор:
Барило Віталій Богданович

В учнівській дослідницькій роботі (проєкті) 9 класу з історії України на тему "Українські січові стрільці – перша українська національна армія" розглянуто факти створення Легіону Українських січових стрільців та формування української національної армії.

Автор:
Скиданюк Вікторія, Соломон Тетяна, Шебунчак Дмитро

В дослідницькій роботі (проєкті) з історії України на тему "Олекса Довбуш - карпатський Робін Гуд" ми з’ясуємо роль народного героя Олекси Довбуша у національно-визвольному русі на Прикарпатті, виконаємо пошук і узагальнемо знайдений матеріал.

Автор:
Ковтун Анастасія Сергіївна

Запропонована дослідницька робота з історії України на тему "Княгиня Ольга – найвидатніша постать Київської Русі" розглядає історичні факти про Київську Русь та княгиню Ольгу, правління якої сильно вплинуло на розвток нашої держави.

Автор:
Соботюк Дарина Анатоліївна

В дослідницькій роботі (проєкті) з історії України на тему "Роль української жінки в історії", виконаній в 11 класі, розглядаються факти впливу жінок на українську історію, вивчається роль жінок у козацькі часи та в період Другої Світової війни.

Автор:
Соломон Тетяна Василівна

У пошуково-дослідницькій роботі (проєкті) з історії України на тему "Манявський Блаженний камінь - пам’ятка природи" учениця 9 класу виконала пошук інформаціі про дивний витвір природи - Блаженний камінь за Скитом Манявським в селі Манява.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика