Оголошення

Проєкти і роботи з мистецтва (образотворче, музичне)

Надані нам творчі міні-проєкти з мистецтва (образотворчого або музичного) учнів 1, 2 і 3, 4 і 5 класів спрямовані на дослідження в музиці і малюванні, вивчення музичних інструментів, виконання витинанок і виробів з пластиліну. Представлені цікаві проєктні і дослідницькі роботи з мистецтва на створення виробів і зображень в різних техніках і з різних матеріалів.

У рамках навчального предмету учнями 6 і 7, 8 і 9 класів опубліковані науково-дослідницькі роботи з образотворчого і музичного мистецтва за напрямками дослідження театру, народного танцю, жанрів в музиці, кіно і мультиплікації. У дослідницьких роботах учні 10 і 11 класів виконують дослідження пам'яток архитектури, живопису та музики, мистецтва видатних художників і творчості музикантів.

Науково-дослідницькі і творчі роботи і міні-проєкти учнів 6 і 7, 8 і 9 класів присв'ячені дослідженню народного мистецтва як в Україні, так і в інших країнах. У своїх дослідницьких роботах і проєктах підлітки 10-11 класів вивчають мистецтво і поглиблюють свої знання національних мотивів, культури різних народів, досліджують творчість видатних українських і зарубіжних художників і композиторів.

8 (4) 11 (3) 9 (2) 5 (1) 4 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Полотайко Марина Василівна

Робота учениці 4 класу над творчим проєктом з музичного мистецтва на тему "Історія гітари" спрямована на те, щоб дізнатися більше про історію появи гітари, та вплив її гри на здоров'я людини.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кучерук Дар'я

В дослідницькому міні-проєкті з мистецтва на тему "Українські народні танці" учениця 5 класу доводить, що українські танці є надзвичайно виразним і важливим елементом культури та мистецтва України.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Комісарова Марія Володимирівна

Учнівська дослідницька робота на тему "Види і жанри образотворчого мистецтва" виконана у вигляді творчого проекту, в якому учениця 9 класу гімназії представила результати своєї роботи з вивчення видів і жанрів образотворчого мистецтва.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Лисинко Максим Віталійович

Творча і дослідницька робота (проєкт) з мистецтва на тему "Театр ляльок та історія його створення" учня 8 классу дає нам відповіді про те, як виник театр лялок в Україні та яку культурну роль він відіграє у нашому суспільстві.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кузюра Олена

Опублікований дослідницький проєкт з мистецтва (краєзнавства) на тему "Давні українські традиції обряду весілля" спрямований на з'ясування у 8 класі весільних традицій, які переважають у разних регіонах України. У роботі розглядаються традиції до та після весілля.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Фартушна  Віолетта  Станіславівна

Дитячий творчий проект з історії "Магія вишиванки Придніпров'я", підготовлений ученицею 8 класу школи, розповідає про вишивку як вид мистецтва та пояснює, чому вишиванки з давнини мали сакаральне значення для нашого народу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ільясова Евеліна Шевкетівна

Запропонований учнівський проєкт з образотворчого мистецтва "Мак – символ пам'яті полеглих в Україні" розглядає символіку рослини мак в українському народному фольклорі та мистецтві.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика