Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Творчі проекти з образотворчого мистецтва (малювання)

Надані нам творчі міні-проекти з малювання і дослідницькі проекти з образотворчого мистецтва учнів 1, 2, 3, 4, 5, 6 та 7 класів спрямовані на висвітлення теоретичної інформації з техніки малювання портрету, натюрморту і пейзажу, а також представлені навчальні і творчі проекти з малювання тварин та квітів з застосуванням отриманих знань на практиці.

У рамках навчального предмету опубліковані готові науково - дослідницькі роботи з образотворчого мистецтва на творче виконання учнями 1, 2, 3, 4, 5, 6 і 7 класів малюнків в цікавих і незвичайних техніках малювання. Є цікаві творчі міні-проекти з малювання, які створені в класичній техніці малювання аквареллю, гуашшю і маслом, роботи в олівцевій техніці.

мак
Автор проекту: Ільясова Евеліна Шевкетівна

Запропонований учнівський проєкт з образотворчого мистецтва "Мак – символ пам'яті полеглих в Україні" розглядає символіку рослини мак в українському народному фольклорі та мистецтві.


png.
Автор проекту: Сніховський Михайло Сергійович

Дослідницька робота з образотворчого мистецтва "Образ козаків в образотворчому мистецтві" вивчає історію та характер зображення козацтва у живописі. У роботі представлений аналіз зображення образа козака у творах великих митців минулих столітть.


obraz_zhinki_1.jpg
Автор проекту: Сніховська Ольга Сергіївна

Дослідницька робота з образотворчого мистецтва "Образ жінки в образотворчому мистецтві" розкриває широку галузь дослідження загальної постановки зображення жінки у живописі. Ми дізнаємось, як змінювався "вічний" образ у творах великих митців понад декількох сторіч та чим відрізняється образ жінки у світовому, українському та радянському мистецтві.


Статистика