Оголошення

Творчі проєкти з мистецтва 8 клас

8 (6) 11 (3) 9 (2) 5 (1) 4 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Сніховський Михайло Сергійович

Дослідницька робота з образотворчого мистецтва "Образ козаків в образотворчому мистецтві" вивчає історію та характер зображення козацтва у живописі. У роботі представлений аналіз зображення образа козака у творах великих митців минулих столітть.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Лисинко Максим Віталійович

Творча і дослідницька робота (проєкт) з мистецтва на тему "Театр ляльок та історія його створення" учня 8 классу дає нам відповіді про те, як виник театр лялок в Україні та яку культурну роль він відіграє у нашому суспільстві.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кузюра Олена

Опублікований дослідницький проєкт з мистецтва (краєзнавства) на тему "Давні українські традиції обряду весілля" спрямований на з'ясування у 8 класі весільних традицій, які переважають у разних регіонах України. Розглядаються традиції до та після весілля.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Фартушна  Віолетта  Станіславівна

Дитячий творчий проект з історії "Магія вишиванки Придніпров'я", підготовлений ученицею 8 класу школи, розповідає про вишивку як вид мистецтва та пояснює, чому вишиванки з давнини мали сакаральне значення для нашого народу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Творча група учнів Центру

У творчому дослідницькому проєкті з всесвітньої історії (мистецтва) "Вплив історичних епох на моду і образ людини" для 8 класу розглядається, як змінювалася мода на одяг під впливом історичних і політичних подій у світі.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Дяченко О., Криловська В., Фартушна В.

Група учнів 8 класу виконала пошуково-дослідницьку роботу (проєкт) про Джерельну Петриківку: історію села і петриківського розпису, в якому розповідає про петриківський розпис як вид мистецтва, музейні експонати та витвори петриківських майстрів.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика