Оголошення

Гра-тренажер Таблиця ділення в мультиках

Версія
1.0
Предмет
Гра-тренажер Таблиця ділення в мультиках

Наш навчальний тренажер Таблиця ділення у мультиках розрахований на учнів 2 класу, 3 класу і 4 класу школи, розроблений у формі гри і на підставі унікальної методики вивчення ділення двозначних чисел на однозначні числа, створений з метою допомоги дітям в оволодінні прийомами ділення з використанням яскравих картинок і мелодій з відомих мультиплікаційних фільмів.

Навчальна авторська гра Таблиця ділення в мультиках безкоштовна комп'ютерна програма з математики для вивчення у 2, 3 та 4 класі школи таблиці ділення двозначних чисел на числа від 2 до 9, її закіплення за допомогою різних способів і проходжнення певних рівнівцікавої гри.

За допомогою гри Таблиці ділення в мультиках можна дитині швидко вивчити таблицю ділення на 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 і інші числа, при цьому заняття з математики буде цікавим, смішним і захоплюючим, учень твердо закріпить свої знання на ділення чисел і прекрасно проведе час, розглядаючи персонажів улюблених мультфільмів. Ділення чисел в тренажері супроводжується переглядом героїв мультфільмів і прослуховуванням музики.

Гра Таблиця ділення в мультиках

Цей навчальний тренажер на таблицю ділення розроблений для дітей, які зазнають труднощі з математикою і хотіли б поліпшити свої знання в множенні і діленні у більш ігровій формі, хотіли б закріпити знання, при цьому граючи, переглядаючи картинки і слухаючи веселу музику з вітчизняних і зарубіжних мультиплікаційних фільмів.

Справжня гра на таблицю ділення допоможе учням краще розбиратися з подібними прикладами вже через декілька хвилин використання тренажера, при цьому закріпити як таблицю ділення, так і таблицю множення в грі. Відмінникам з математики не завадить додаткове тренування знань з математики перед самостійною або контрольною роботою з цього предмету в загальноосвітній школі.

У комп'ютерній програмі Таблиця ділення учень може вибрати одну з мов інтерфейсу: українську, російську або англійську. Тренажер створено у середовищі програмування Borland Delphi.
On this page it is possible to download division table program.

На кожному етапі Таблиці ділення пропонується дитині 9 прикладів і 9 різних варіантів відповіді. При правильному виконанні прикладу у грі прихована картинка частково відкривається, а без жодної помилки у всіх прикладах відкриється повністю і буде програно фрагмент мелодії або пісеньки з цього мультфільму. Однак, за наявності помилки відбувається перехід на повторне проходження етапу, картинка при цьому генерується нова.

Тренажер Таблиця ділення в мультиках

Фінальний етап тренажера таблиці ділення складається з 25 прикладів та відповідної кількості перемішаних відповідей. Приклади та зображення фрагментів мультфільмів з відповідними мелодіями виводяться випадковим чином. Правильні відповіді школяра позначаються зеленим кольором, а їх кількість відображається за допомогою активного зеленого стовпчика справа.

Неправильні відповіді позначаються червоним кольором, їх кількість відображається на активному червоному стовпчику ліворуч. Завдання дитини у Таблиці ділення в мультиках - не допускаючи помилок у відповідях при діленні, пройти усі етапи, відкрити сховані зображення, прослухати музику з улюблених мультиків і прийти до перемоги.

Навчальний ігровий тренажер на таблицю ділення підходить для учнів 2 класу, 3 класу і 4 класу початкової школи, містить безліч прикладів на діленні і множенні чисел, зберігає 27 прихованих кадрів мультфільмів і стільки ж мелодій з кращих мультиплікаційних фільмів України і зарубіжжя. Мета заняття з тренажером - не допускаючи помилок в прикладах на ділення, пройти усі етапи гри, відкрити зображення, прослухати музику з улюблених мультфільмів і прийти до перемоги.

Скриншоти роботи Таблиці діленняДата створення гри: 14.12.2012 рік
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Мова інтерфейсу ігри: Українська, Російська, Англійська
Автор тренажера: учитель інформатики Андрійчук Микола Васильович.

Скачати: Таблиця ділення в мультиках 1.0
Розмір: 17.71 Мb

Логотип комп'ютерної програми Таблиця ділення в мультикахУвага! Гра-тренажер Таблиця ділення в мультиках призначена для безкоштовного закачування!
При розміщенні навчальної комп'ютерної програми або її опису на іншому сайті, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Код посилання на дану сторінку:
<a href="http://obuchonok.com.ua/tablica-dilennya" target="_blank">Таблиця ділення в мультиках</a>

Код банера на сайт з Таблицею ділення:
Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти дітей<a href="http://obuchonok.com.ua/"target="_blank">
<img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua3.gif" width="88" height="31" title="Дослідницькі роботи і творчі проекти" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>

Код посилання на форум: [URL=http://obuchonok.com.ua/tablica-mnojennya]Таблиця ділення в мультиках[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика