Оголошення

Оформлення титульної сторінки творчого проекту

Вже при оформленні власного проекту перед учнем постає перше питання, як правильно оформити титульну сторінку проекту над яким так довго працював вдома та в школі. При оформленні титульної сторінки міні-проекта в початковій або середній школі так само виникають питання.

Ми розглянемо основні правила оформлення титульної сторінки проекту.

Отже, титульна сторінка творчого проекту оформляється на листі формату А4.

Поля титульного листа:

  • ліве поле листа - 20 мм
  • праве - 10 мм
  • верхнє і нижнє - 15 мм

Міжрядковий інтервал - 1,5.

Номер сторінки на титульному листі творчого проекту не ставиться.
У верхньому полі титульної сторінки творчого проекту вказується повна назва навчального закладу (розмір шрифту - 16 пт.).
Посередині сторінки пишеться "Творчий проект" (шрифт - 24 пт.)
На наступному рядку - заголовними буквами назва творчої роботи без слова "тема", без лапок і без крапки наприкінці речення (шрифт - 28 пт.).

Назва проекту має бути по можливості короткою, точною і відповідати загальному змісту роботи. Назва творчого проекту учня при необхідності може містити ще й підзаголовок для конкретного представлення теми проекту. Але підзаголовок має бути дуже коротким.

У правому нижньому кутку титульного листа вказують відомості про автора творчої роботи (прізвище, ім'я і клас), про керівника проекту. Тобто пишеться "Керівник" і вказуються його прізвище, ініціали та посада (шрифт - 14 пт.).
У разі, якщо керівників творчого проекту декілька, вказуються усі.

Якщо до обговорення майбутнього проекту долучались консультанти, то їх прізвища розміщують нижче керівника з вказівкою "Консультант".

У нижньому полі титульної сторінки по центру вказують місце виконання творчого проекту учня : Київ, а на наступному рядку - рік виконання роботи - 2014 - без крапки, лапок, "рік" або "р" (шрифт - 14 пт.).

Отже, перевіримо, на титульній сторінці вказується:

  • повне найменування навчального закладу
  • коротка назва творчого проекту
  • прізвище та ім'я школяра, клас
  • прізвище, ініціали та посада керівника проекту
  • місто або селище
  • рік виконання проекту

Надані рекомендації з оформлення титульної сторінки в своїй основі є загальноприйнятими, але всеж таки залежать від рекомендацій Управління освіти і науки вашого міста або району і можуть бути частково змінені. Ці правила оформлення титульного листа є частиною загальноприйнятих правил і входять в детальне оформлення творчого проекту, яке розглянуто вище.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку "Оформлення титульного листа творчого проекту", скопіюйте і встановіть у себе на сайті, у блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="https://obuchonok.com.ua/tytulniy-lyst" target="_blank">Титульна сторінка творчого проекту</a>

Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/tytulniy-lyst]Титульний лист творчого проекту[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика