Оголошення

Гра Таблиця множення в мультиках 2.0

Версія
2.0
Предмет
Гра Таблиця множення в мультиках 2.0

У початкових класах школи діти частіше стикаються з необхідністю вивчення таблиці множення, що часто стає проблемою як для самих учнів, так і для їх батьків. У пошуках швидкого і легкого способу запам'ятовування таблиці множення батьки шукають в мережі Інтернет навчальні програми, ігри і тренажери, які здатні прискорити і полегшити цей процес.

Навчальна гра Таблиця множення в мультиках - нова версія навчальної комп'ютерної програми з математики для вивчення дітьми 2 класу, 3 класу і 4 класу школи таблиці множення швидко і легко з використанням картинок і пісень з відомих мультфільмів та декількома етапами важкості.

Улюблена для дітей гра Таблиця множення в мультиках є безкоштовною музичною навчальною програмою і грою з вивчення таблиці множення на 2, на 3, на 4, на 5, на 6, на 7, на 8 і на 9, яка дозволяє поетапно і швидко вивчити, повторити та закріпити таблицю множення зі шкільного предмету матемтика.

Гру Таблиця множення в мультиках версіі 2 називають захоплюючою навчальною комп'ютерної програмою для дітей та школярів, що містить 40 зображень і мелодій з кращих вітчизняних і зарубіжних мультиплікаційних фільмів.

Рекомендуємо використати нову версію навчальної гри з математики Таблиця множення в мультиках 2, оскільки вона цікавіша і краще адаптована для дітей 2, 3 і 4 класів початкової загальноосвітньої школи і має мультимедійну складову.

Основні переваги гри Таблиці множення в мультиках 2

  • вивчення таблиці множення складається з наступних кроків (на 2, на 3, на 4,..., на 9);
  • після кожного такого кроку відкривається зображення з мультфільму;
  • після проходження кожного кроку звучить музичний фрагмент пісні або мелодії;
  • повернення до повторного етапу при помилці вже з новим прихованим зображенням;
  • на фінальному кроці відбувається перевірка дитини на знання таблиці множення "в розкид";
  • у разі перемоги відбудеться послідовний показ усіх зображень-фрагментів з назвами мультиплікаційних фільмів під веселу дитячу пісеньку.
  • три мови інтерфейсу програми: Українська, Російська, Англійська.

Скріншоти програми - гри Таблиця множення в мультиках 2.0

Представлена для скачування гра Таблиця множення в мультиках 2 є кардинальним оновленням попередньої версії тренажера Таблиця множення в мультиках і у свою чергу тренажером і навчальною програмою для дітей початкового шкільного віку. On this page it is possible to download the Multiplication table 2 program.

У запропонованій грі Таблиці множення в мультиках міститься 40 зображень і мелодій з кращих вітчизняних і зарубіжних мультиплікаційних фільмів, вона дуже цікава і захоплююча для дітей і навіть дорослих. У цій грі для того, щоб швидко вивчити таблицю множення, дітям 2 класу і 3 класу необхідно просто вибирати правильні відповіді, відкривати картинки і в якості відпочинку слухати веселі пісеньки з мультфільмів.

У кінці буде представлений найскладніший етап - відповіді з таблиці множення урозкид, після чого дитини чекає приз - фінальна пісня з популярного мультика і кадри з мультфільмів.

Дата створення гри: 18 березня 2013року.
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Мова інтерфейсу гри: Українська, Російська, Англійська
Автор тренажеру: учитель інформатики Андрійчук М.В.

Скачати: Таблиця множення в мультиках 2.0
Розмір: 24.22 Мb

Якщо Ви бажаєте розмістити навчальну гру Таблиця множення в мультиках 2 або її опис на іншому сайті або блозі, необхідно обов'язково розмістити пряме посилання на цю авторську сторінку!

Код посилання на сторінку з таблицею множення:
<a href="https://obuchonok.com.ua/tablica-mnojennya" target="_blank">Таблиця множення в мультиках</a>

Код банера на наш сайт:
Обучонок - проекти і дослідницькі роботи дітей<a href="https://obuchonok.com.ua/"target="_blank">
<img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua3.gif" width="88" height="31" title="Дослідницькі роботи і творчі проекти" alt="Обучонок - проекти і дослідницькі роботи учнів"></a>

Код посилання для форуму: [URL=https://obuchonok.com.ua/tablica-mnojennya]Таблиця множення в мультиках[/URL]


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика