Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з громадянської освіти

Пропонуємо для ознайомлення навчальні дослідницькі проєкти з предмету (курсу) "Громадянська освіта" учнів 10 і 11 класів, які написані на теми особистості та її ідентичності, молодіжних субкультур і соціалізації, а також прав людини і способів подолання конфліктів. Цікавими можуть бути роботи в рамках дослідницьких проєктів у 10 класах про демократичне суспільство та його цінності, громадські об'єднання, комунікацію і інформацію, мас-медіа, рекламу і інтернет. Присутні окремі проєкти про функції держави і ринкову економіку, підприємництво і міграцію, міжнародні відносини.

Рекомендуємо ознайомитись з учнівськими науково-дослідницькими роботами з предмету (курсу) "Громадянська освіта" для 10 і 11 класів, які проведені на теми ринкової економіки, соціальний захист і вплив громадян на соціально-економічну політику України. Цікавими є дослідницькі і проєктні роботи про полікуртурність, конфесії та міжконфесійні стосунки. Планується публікація дослідницьких проєктів з громадянскої освіти для учнів 8 і 9 класів школи.

11 (2) 10 (2) 8 (1)

Автор:
Субенко Марина

У дослідницькому проєкті на тему "Субкультури - самовираження сучасної молоді" ученицею 11 класу з курсу "Громадянська освіта" було вивчено сучасні молодіжні субкультури, розглянуто вплив їх на молодь, проведено анкетування і створено буклет.

Автор:
Кузьмич Ніна Олександрівна

У дослідницькій роботі (проєкті) на тему "Імперія Макдоналдс і ми" з Підприємництва і фінансової грамотності учениця 8 класу вивчає історію становлення імперії Mcdonald's в світі, в тому числі і в Україні. Автор розглядає перфоменс цього закладу, вивчаючи його історію.

Автор:
Святодух Анжеліка Олександрівна

Створюючи даний дослідницький проєкт з громадянської освіти "Спінери як субкультура у підлітковому середовищі", учениця 11 класу вивчає явище «спінери» в молодіжному середовищі, з’ясовує виникнення явища спінерів та визначає фактор їх розповсюдження серед сучасної молоді.

Автор:
Кузнюк Кароліна Владиславівна

Індивідуальна науково-дослідницька робота з громадянської освіти на тему "Роль реклами в сучасному молодіжному соціумі" учениці 10 класу розкриває такі поняття, як "реклама" і "соціальна реклама", становлення реклами в Україні.

Автор:
Святодух Анжеліка Олександрівна

Ученицею 10 класу у дослідницькій роботі (проєкті) з громадянської освіти на тему "Сучасна українська сім’я на селі: гендерний аспект" досліджуються шляхи вирішення сімейних проблем, грунтованих на гендері, особливості гендерного аспекту.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика