Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з фізики

Тут зібрані готові міні-проекти та навчальні дослідницькі проекти з фізики учнів 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи, в яких представлено наукове дослідження учнів про історію появи і розвитку фізики, про закони фізики, роль фізики в історії людства та в житті сучасної людини, про фізику навколо нас, на кухні і в іграшках, яке підкріплене практичними дослідами.

Деякі готові науково - дослідницькі роботи з фізики включають в себе теорію та практичні досліди в 7, 8, 9, 10 і 11 класах з електрикою, енергією, ілюзією і дифузією, оптикою, силою тертя, хвилями і архімедовою силою, кристалами, атмосферним тиском, блискавкою та іншими природними та побутовими явищами, а також встановлюють міжпредметні зв'язки фізики і музики, фізики і астрономії та ін.

fontan_gerona.jpg
Предмет: Фізика
Автор проекту: Щур Орина

Запропонований дослідницький проект з фізики "Фонтан Герона як засіб для збільшення вологості повітря" містить цікаву інформацію з історії створення фонтану Герона та вивчає, наскільки він ефективний при сухому повітрі.


feromagnit.jpg
Предмет: Фізика
Автор проекту: Куропаткін Валерій

У даному дослідницькому проєкті з фізики "Дослідження феромагнітної рідини" вивчається теоритична інформація щодо створення феромагнітної рідини та розглядаються її властивості під час проведення практичних дослідів.


радіація
Предмет: Фізика
Автор проекту: Вишняков Михайло

Дитячий дослідницький проект з фізики "Карта радіоактивності смт. Слобожанське" підіймає актуальну тему радіації, тому що ставлення до радіації у нашій країні не відповідає реальній дійсності. Події в Чорнобилі і Фукусімі породили у основної маси людей страх при будь-якій згадці про радіацію, тож треба вивчити це питання і зробити власні висновки.


теплосбереження
Предмет: Фізика
Автор проекту: Гирюшта Дар’я

У своєму дослідницькому проекті з фізики на тему "Енергоефективність приміщень" учениця 8 класу школи спробує досліди, як покращення санітарно-гігієнічних умов перебування дітей у навчальному закладі пов’язано з підвищенням енергоефективності будівлі.


феромагнітна рідина
Предмет: Фізика
Автор проекту: Венцов Іван

Запропонований дослідницький проект з фізики "Властивості феромагнітної рідини" містить цікаву інформацію з історії створення феромагнітної рідини, та визначає, якими властивостями вона володіє, а також де і як її можна приміняти та яке значення має цей винахід для людства.


будинок
Предмет: Фізика
Автор проекту: Доброжан Анастасія

У даному дослідницькому проекті з фізики "Енергоефективний будинок" вивчається теорія про будівництво та проектування енергоефективних будинків як способу єкономії та виховання традиції збереження екології.


медного купароса
Предмет: Фізика
Автор проекту: Кулик Катерина

У даному дослідницькому проекті з фізики "Вирощування кристалу мідного купоросу" вивчається теорія про кристали і їх вирощування в домашніх умовах, а також проводиться практична робота по вирощуванню кристалів мідного купоросу.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика