Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з фізики

Тут зібрані готові міні-проекти та навчальні дослідницькі проекти з фізики учнів 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи, в яких представлено наукове дослідження учнів про історію появи і розвитку фізики, про закони фізики, роль фізики в історії людства та в житті сучасної людини, про фізику навколо нас, на кухні і в іграшках, яке підкріплене практичними дослідами.

Деякі готові науково - дослідницькі роботи з фізики включають в себе теорію та практичні досліди в 7, 8, 9, 10 і 11 класах з електрикою, енергією, ілюзією і дифузією, оптикою, силою тертя, хвилями і архімедовою силою, кристалами, атмосферним тиском, блискавкою та іншими природними та побутовими явищами, а також встановлюють міжпредметні зв'язки фізики і музики, фізики і астрономії та ін.

феромагнітна рідина
Предмет: Фізика
Автор проекту: Венцов Іван

Запропонований дослідницький проект з фізики "Властивості феромагнітної рідини" містить цікаву інформацію з історії створення феромагнітної рідини, та визначає, якими властивостями вона володіє, а також де і як її можна приміняти та яке значення має цей винахід для людства.


будинок
Предмет: Фізика
Автор проекту: Доброжан Анастасія

У даному дослідницькому проекті з фізики "Енергоефективний будинок" вивчається теорія про будівництво та проектування енергоефективних будинків як способу єкономії та виховання традиції збереження екології.


медного купароса
Предмет: Фізика
Автор проекту: Кулик Катерина

У даному дослідницькому проекті з фізики "Вирощування кристалу мідного купоросу" вивчається теорія про кристали і їх вирощування в домашніх умовах, а також проводиться практична робота по вирощуванню кристалів мідного купоросу.


3713006.jpg
Предмет: Фізика
Автор проекту: Муленко Таїсія Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з математики "Німецькі наукові діячі в історіі Харківського національного універсітету імені В.Н. Каразіна" вивчається історія Харківського універсітету та біографія найвидатніших його діячів, яки зробили вагомий внесок в розвиток математики і фізики.


Архімед і архімедова сила
Предмет: Фізика
Автор проекту: Філков Артем

У своєму дослідницькому проекті з природознавства на тему "Архімедова сила" учень 4 класу початкової школи спробує провести досліди з різними предметами в простій, солоній воді і олії. У рамках роботи розглядається закон Архімеда, та історія його відкриття, виконується практичне застосування закону у дослідах.


Статистика