Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з фізики

Опубліковані дослідницькі міні-проєкти з фізики виконані учнями 7, 8 і 9, старшокласниками 10 і 11 класів загальноосвітніх шкіл України. Роботи над проєктами представляють дослідження учнів про історію появи і розвитку фізики, про закони фізики, роль цієї науки в історії людства та в житті сучасної людини, про фізику навколо нас з практичним підкріпленням дослідами.

Деякі індивідуальні науково-дослідницькі роботи з фізики включають в себе теорію та практичні досліди в 7, 8 і 9, а також в 10 і 11 класах з електрикою, енергією та ілюзією, дифузією, оптикою і силою тертя, хвилями і архімедовою силою. Цікавими є роботи з фізики, пов'язані з кристалами, атмосферним тиском, блискавкою та іншими природними та побутовими явищами. В дослідницких роботах і проєктах встановлюються міжпредметні зв'язки між фізикою і музикою, астрономією та з іншими предметами.

9 (8) 11 (6) 10 (3) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Чеверда Валерія Романівна

Інформаційно-пошуковий проєкт з фізики "Науковий подвиг П'єра і Марії Кюрі" розкриває у 9 класі історію життя подружжя Кюрі, відкриття радіоактивності, радію і полонію. Дослідницька робота присв'ячена нобелівським лауретам з фізики і хімії.

Тематика:
Автор:
Даценко Тимур

Учень 9 класу у навчальному дослідницькому проєкті з фізики на тему "Походження води і її властивості" досліджує фізичні властивості води, виникнення її на Землі та можливість наявності води на інших небесних планетах Сонячної системи.

Тематика:
Автор:
Рудь Ольга

У рефераті з фізики "Природна радіоактивність - безпечна чи небезпечна" ученицею 9 класу вивчається інформація щодо радіації та її впливу на здоров'я людина, розглядаються заходи захисту та класифікуються способи використанні її в медицині.

Тематика:
Автор:
Іванусь Вероніка Іванівна

Запропонований для 9 класу реферат з фізики "Історія атома: від Демокріта до Резерфорда" містить цікаву інформацію з історії атома, його властивостей та будови, опис структури атомів Томсона та Резенфорда.

Тематика:
Автор:
Марченко Денис Вадимович

У дослідницькому проєкті з фізики на тему "Відкриваючи небо з парашутом" учень 9 класу вивчив історію виникнення та розвитку парашута, класифікацію парашутів та сформував уявлення про влаштування та призначення частин парашута.

Тематика:
Автор:
Максименко Микола

Автор готового дослідницького проєкту на тему «Чому сосиска крутиться при смаженні?» розглядає в 11 класі з погляду законів фізики причини того, чому сосисочні вироби обертаються під час їх обсмажування на пательні.

Тематика:
Автор:
Баціц Софія Григорівна

У процесі роботи над дослідницьким проєктом з фізики на тему "Трансформатори і передача енергії" учениця 11 класу з'ясувала, що таке трансформатор та засоби передачі енергії у них.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна