Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з фізики 9 клас

9 (6) 11 (5) 10 (3) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Рудь Ольга

У рефераті з фізики "Природна радіоактивність - безпечна чи небезпечна" ученицею 9 класу вивчається інформація щодо радіації та її впливу на здоров'я людина, розглядаються заходи захисту та класифікуються способи використанні її в медицині.

Тематика:
Автор:
Іванусь Вероніка Іванівна

Запропонований для 9 класу реферат з фізики "Історія атома: від Демокріта до Резерфорда" містить цікаву інформацію з історії атома, його властивостей та будови, опис структури атомів Томсона та Резенфорда.

Тематика:
Автор:
Марченко Денис Вадимович

У дослідницькому проєкті з фізики на тему "Відкриваючи небо з парашутом" учень 9 класу вивчив історію виникнення та розвитку парашута, класифікацію парашутів та сформував уявлення про влаштування та призначення частин парашута.

Тематика:
Автор:
Іванусь Вероніка Іванівна

Дослідницький проєкт з фізики на тему "Використання оптичних приладів у медицині для діагностики та лікування" спрямований на з'ясування учнями 9 класу оптичних приладів, їх застосовання в медицині для діагностики та лікування хвороб.

Тематика:
Автор:
Борисова Олександра Антонівна

У дослідницькій роботі і проєкті з фізики на тему "Вплив мобільного телефону на людину" учениця 9 класу визначила вплив смартфону на здоров'я людини, а також провела опитування серед учнів своєї школи та представила результати дослідження.

Тематика:
Автор:
Доброжан Анастасія

У навчальному дослідницькому проєкті з фізики на тему "Енергоефективний будинок" ученицею 9 класу вивчається теорія будівництва та проєктування енергоефективних будинків, як способу єкономії та виховання традиції збереження екології.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика