Оголошення

Міні-проєкт "Собака - справжній друг"

| nikolay
Англійський кокер-спанієль
Тематика:
Автор роботи:
Агафонова Мілана
Керівник проєкту:
Щедра Людмила Григорівна
Навчальний заклад:
Херсонська гімназія № 3 Херсонської міської ради
Клас:
3

Працюючи над дослідницьким міні-проєктом на тему "Собака - справжній друг", учениця 3 класу в рамках предмету "Я досліджую світ" дізналась про особливості декількох порід собак, а також про групи собак. Авторка творчого міні-проєкту наводить наступні основні групи собак: сторожові, декоративні та мисливскі собачки.

Докладніше про міні-проєкт:

Учениця 3 класу у своєму навчальному міні-проєкті про собаку - справжнього друга ділиться своєю мрією - мати власного собаку, яким має бути саме англійський кокер-спанієль. Для того, щоб більше дізнатись саме про цю породу собак, школярка вивчає характерні риси кокер-спанієля, включаючи характер. В роботі досліджується також собака у якості помічника людини.

Зміст
Вступ
1. Породи собак
1.1. Сторожові собаки
1.2. Декоративні собаки
1.3. Мисливські собаки
2. Моя мрія - англійський кокер-спанієль.
2.1. Характер кокер-спанієля
3. Собака - помічник людини
Висновки

Вступ

Моя заповітна мрія - це мати собаку. Мені захотілося дізнатися більше про собак, тому я обрала для свого дослідження тему про цих тварин.

Собаки – це тварини, яких ми постійно зустрічаємо на вулиці, або коли приходимо у гості до друзів. Ми звикли бачити їх довкола себе.

Людина приручила собаку 12 тисяч років томуСобака – перша тварина, одомашнена людиною. Людина приручила собаку приблизно 12 тисяч років тому.

Породи собак

Усіх собак можна розділити на три великі групи:

  • декоративні;
  • мисливські;
  • службові.

Сторожові собаки

Завдання сторожових собак – охороняти довірену йому територію. Сторожові якості собаки обумовлені двома важливими факторами: особливостями породи та програмою навчання.

Сторожові собаки

Декоративні собаки

Багато з цих собак одночасно є і мисливськими та службовими, але, як правило, основна мета з такого собаки – щоб поряд завжди був невеликий відданий друг, гарний, кумедний та веселий компаньйон.

Декоративні собаки

Мисливські собаки

Мисливські породи собак відрізняються беззаперечним послухом, чітким виконанням команд та інструкцій. Вони виробляють витривалість, здатність тривалий період під час полювання перебувати без їжі і переносити будь-яку негоду.

Мисливські собаки

Моя мрія - англійський кокер-спанієль

Моя мрія - це англійський кокер-спанієль.

Англійський кокер-спанієль

Характер кокер-спанієля

Кокер-спанієль — це доброзичлива собака, яка обожнює спілкуватися з людьми, не бажаючи нічого, крім того, щоб догодити своїм господарям. Вона ідеальна домашня тварина для сім’ї з дітьми й добре ладнає з іншими домашніми улюбленцями.

Кокер-спанієлі — дуже щаслива порода, вони постійно виляють хвостом і завжди в русі. Вони легко піддаються дресируванню, одночасно розумні та охочі до навчання.

Собака - помічник людини

З далеких часів собака використовувалася як сторож житла свого господаря, попереджаючи гавканням про небезпеку.
На Півночі їздові собаки перевозять упряжки з людьми та вантажами.
Сліпим людям надійно служать собаки-поводири. Міліціонерам собаки допомагають розшукувати порушників закону.
Пастухам собаки допомагають пасти отари тварин. У воєнний час собаки рятували та рятують поранених, доставляли боєприпаси та донесення.
Собаки використовуються мисливцями для відстеження дичини, птахів, зайців, оленів.

Висновки

Агафонова Мілана Херсонська гімназія № 3

Спостерігаючи за собаками, я дійшла висновку, що справді собака може бути другом людини. А за доброзичливе ставлення до неї вона відповідає тим самим коханням.

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика