Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з хімії

Індивідуальні дослідницькі міні-проєкти з хімії учнів 7, 8 і 9, 10 і 11 класів присвячені вивченню історії хімії, визначенню позитивних і негативних факторів впливу хімічних речовин в продуктах на організм і здоров'я людини. У рамках дослідницьких проєктів з хімії учнями виявляються хімічні елементи в милі, косметиці та побутовій хімії, у фарбі, чіпсах і чаї та каві, у меді, крохмалі і кока-колі, а також у шоколаді, жувальній гумці і інших продуктах харчування.

У індивідуальних науково-дослідницьких роботах з хімії учні 7, 8 і 9, 10 та 11 класів школи розглядають теоретичні відомості та проводять в рамках роботи над проєктами практичні досліди з повітрям, сіллю і меламіновими смолами, водою, кристалами і металами, залізом і воднем, а також вивчають у проєктно-дослідницькій діяльності органічну і харчову хімію, синтез білків і роль хімії у житті людини.

9 (5) 11 (3) 10 (3) 8 (1) 7 (1)

Тематика:
Автор:
Тимофєєва Дар'я

Запропонована дослідницька робота з хімії "Виготовлення парфумів у домашніх умовах" містить теоретичну базу щодо способів виготовлення парфумів, а також описує практичні досліди з виготовлення парфумів у домашніх умовах.

Тематика:
Автор:
Кумаритова Вероніка

В процесі проведення дослідницької роботи над проєктом з хімії на тему «Глутамат натрію - причина харчової наркоманії» учениця 10 класу дізналася про види харчових добавок, про вплив харчових е-інгредієнтів на організм людини.

Тематика:
Автор:
Третьякова Юлія, Павлова Василіса

У навчальному дослідницькому міні-проєкті з хімії на тему "Хімія у книгах і серіалах" учениці 9 класу дізналися про хімічні реакції, вивчили ці реакції та власивості фосфору, а також перевірили хімічні реакції на достовірність.

Тематика:
Автор:
Березуєва Ксенія Максимівна

У дослідницькій роботі та проєкті з хімії на тему "Шоколад: шкода чи користь?" учениця 11 класу вивчила історію виникнення шоколаду, визначила шкоду і користь шоколаду для здоров'я людини, а також норми вживання продукту.

Тематика:
Автор:
Жерновенков Іван

Представлений дослідницький проєкт з хімії на тему "Якість чаю і його вплив на здоров’я людини" присвячений дослідженню у 8 класі впливу чая на наше самопочуття. Автор роботи провів дослідження, щоб підтвердити свої припущення.

Тематика:
Автор:
Савченко Єлизавета Валеріївна

У науково-дослідницькій роботі з хімії на тему "Денатурація білків" учниця 10 класу з'ясовує фізико-хімічні властивості білків та спостерігає процес їхньої денатурації при нагріванні в різних середовищах. В проєкті виконується експерементальна частина.

Тематика:
Автор:
Коблицька Марія-Ангеліна Сергіївна

Дослідницька робота з хімії "Аналіз лікарських препаратів з вмістом органічних кислот" з 9 класу присвячена дослідженню органічних кіслот у лікарських препаратах. Проєкт пов’язаний з удосконаленням методів контролю якості ліків.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика