Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з хімії

Навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з хімії учнів 7, 8, 9, 10 і 11 класів присвячені вивченню історії хімії, визначенню позитивних і негативних факторів впливу хімічних речовин в продуктах на організм і здоров'я людини. У рамках проектів виявляються хімічні елементи в милі, косметиці та побутовій хімії, у фарбі, чіпсах, чаї та каві, меді, крохмалі і кока-колі, а також у шоколаді і жувальній гумці.

У готових навчальних науково - дослідницьких роботах з хімії учні 7, 8, 9, 10 та 11 класів школи розглядають теоретичні відомості та проводять в рамках проектів практичні досліди з повітрям, кухонною сіллю, меламіновими смолами і водою, кристалами, металами, залізом і воднем, а також вивчають у роботах органічну і харчову хімію, синтез білків і роль хімії у житті людини.

denaturaciya.jpg
Предмет: Хімія
Автор проекту: Савченко Єлизавета Валеріївна

У своєму дослідницькому проєкті з хімії "Денатурація білків" учниця 10 класу школи з'ясовує фізико-хімічні властивості білків та спостерігає процес їхньої денатурації при нагріванні в різних середовищах.


чай
Предмет: Хімія
Автор проекту: Жерновенков Іван

Представлений дослідницький проєкт з хімії на тему "Якість чаю і його вплив на здоров’я людини" присвячений дослідженню впливу чая на наше самопочуття. Автор роботи провів практичні дослідження, щоб підтвердити свої припущення.


цукрозамінники
Предмет: Хімія
Автор проекту: Кокотайло Христина

Запропонований дослідницький проект з хімії на тему "Цукор і цукрозамінник" присвячений дослідженню хімічного складу цукру та його впливу на організм людини, а також розглядає найпоширеніші натуральні та синтетичні цукрозамінники.


миючі засоби
Предмет: Хімія
Автор проекту: Білан Вікторія Вікторівна

У своєму дослідницькому проекті з хімії "Вплив синтетичних миючих засобів на здоров’я людиних" учниця 11 класу школи з'ясовує принцип впливу СМЗ на здоров’я людини, розглядає хімічний склад миючих засобів та їх токсичність.


варіння мила
Предмет: Хімія
Автор проекту: учні 9 класса

У дослідницькому міні-проекті з хімії "Варіння мила в домашніх умовах" учні 9 класу школи з'ясовують принцип дії мила та вивчають технологію виробництва промислового і домашнього мила, втілюють навички миловаріння у життя.


вода
Предмет: Хімія
Автор проекту: Грицина Анастасія    

Представлений дослідницький проект з хімії на тему "Визначення впливу антропогенного чинника на чистоту води у річках міста Харкова" присвячений дослідженню впливу антропогенного чинника на водойми міста Харкова. У роботі дається характеристика води, як речовини.


liku
Предмет: Хімія
Автор проекту: Коблицька Марія-Ангеліна Сергіївна

Представлений дослідницький проект з хімії на тему "Аналіз лікарських препаратів, що вміщують органічні кислоти" присвячений дослідженню органічних кіслот у лікарських препаратах. Актуальність даної роботи пов’язана з удосконаленням методів контролю якості лікарських засобів, кількість яких з кожним роком значно збільшується.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика