Оголошення

Гра-тренажер "Рух у часі" (Швидкість руху)

Версія
1.0
Предмет
Гра-тренажер "Рух у часі" (Швидкість руху)

Даний тренажер з математики "Рух у часі" представлений у якості демонстраційної програми для учнів 4-х і 5-х класів, які вивчають тему "Швидкість руху", залежність шляху, швидкості і часу при русі у протилежному напрямку, одночасному і односторонньому русі. Це навчальна програма з можливістю демонстрації процесу руху одного або двох об'єктів залежно від таких параметрів як час, швидкість і шлях.

Гра на швидкість, шлях і час руху

За допомогою цієї навчальної гри з математики "Рух в часі" учень має можливість за двома з трьох параметрів час, швидкість і шлях визначити третій елемент, задавши при цьому тип руху засобу пересування, або це буде одночасний односторонній рух, або рух один навпроти одного (в протилежних напрямках).

В грі можна вибрати певні об'єкти руху, простежити їх рух в одному напрямі і по напряму один до одного залежно від швидкості, часу і заданої відстані, зрозуміти залежність цих величин між собою.

Демонстраційна гра буде корисна для розуміння і рішення безлічі різних математичних завдань на якийсь час, швидкість і шлях, надасть можливість дітям розібратися і зрозуміти зв'язок між заданими математичними величинами, побачити зв'язок за допомогою мультиплікації.

При такій демонстрації учні за допомогою наочності краще розуміють залежність трьох величин: часу, швидкості і пройденого шляху один від одного. Учитель на уроці за допомогою інтерактивної дошки зможе продемонструвати процес руху і показати залежність від заданих величин. Тренажер-гра з математики на швидкість руху дуже проста для користування.

Тренажер на швидкість, шлях і час руху

Предсавлений тренажер з математики на демонстрацію і визначення руху, швидкості і часу дає можливість експериментувати, досліджувати, задаючи різні величини часу, швидкості і шляхи, а також вибирати напрями руху і самі засоби пересування, що викликає зацікавленість дітей цією грою і відповідно стає ігровим моментом уроку.

Також тренажер може бути використаний і для розробки текстових умов математичних завдань, оскільки можна виконати експеримент з руху, а потім побудувати умову математичного завдання, вибравши невідомий параметр.

Скріншот гри Швидкість руху - літаки

Учні за допомогою наочності, відтворення умови задачі у демонстрації краще розуміють залежність трьох величин: часу, швидкості і пройденого шляху один від одного.

Навчальна програма-тренажер "Рух у часі" (TimeMove) може з легкістю використовуватись учителем на уроках математики з використанням комп'ютера під час пояснення матеріалу, розбору умови задачі, перевірки обчислень учнів у задачі. Займає малий об'єм місця на диску.

Скріншот тренажера Швидкість руху - кораблі

Для перегляду теоретичного матеріалу з теми: "Швидкість руху" існує спеціальне вікно "Шпаргалка", в якому можна проглянути і отримати основну і необхідну інформацію по цій темі.

Ця навчальна гра-тренажер написана в середовищі програмування Borland Delphi і є проектною роботою учня Української школи-гімназії м. Сімферополя Коваленко Микити Евгениевича.

Науковий керівник: учитель інформатики Андрійчук Микола Васильович.
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська.

Логотип програми Рух у часіУвага! Комп'ютерна програма призначена для безкоштовного скачування!
При розміщенні демонстраційної програми або її опису на інших сайтах, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Код посилання на цю сторінку:
<a href="https://obuchonok.com.ua/node/ruh-u-chasi" target="_blank">Навчальна програма з математики "Рух у часі"</a>

Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/ruh-u-chasi]Навчальна комп'ютерна програма з математики "Рух у часі"[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика