Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з математики

Авторами начальніх міні-проектів і дослідницьких проектів з математики є учні 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи, які здійснили проектну або науково-дослідницьку діяльність, яка відображає взаємозв'язок математики з іншими науками, наприклад, математика в прислів'ях і приказках, математика в скульптурі і архітектурі, математика у спорті і кулінарії, математика в літературі та професіях.

Готові науково - дослідницькі роботи з математики учнів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класу школи розглядають історію математики, визначають значення і роль чисел у житті людини, описують теорію математичних знаків, дробів, рівнянь і з'ясовують, як пов’язані математика та календар, як застосовується математика в побуті та медицині, в економіці і орігамі, розглядають магію чисел.

скорость
Предмет: Математика
Автор проекту: Литвиненко Леся Анатоліївна

Готовий дослідницький проєкт з математики "Вимірювання середньої швидкості руху" вивчає, що таке швидкість. Автор роботи розглядає, від чого залежить швидкість, та чому у різного транспорту та тварин вона різна.


математичні софізми
Предмет: Математика
Автор проекту: Сидорченко Олександр Игорович

Готовий дослідницький проект з математики "Математичні софізми" вивчає історію виникнення математичних софізмів та їх роль у розвитку математичної науки, а також пропонує дієві пособи класифікації математичних софізмів.


числа
Предмет: Математика
Автор проекту: учні 6 класу

У даному дослідницькому проекті з математики "Прості числа. Решето Ератосфена" вивчається біографія Ератосфена Кіренського, дається пояснення таких понять, як "просте число", "складене число", розглядається принцип «решета Ератосфена».


3713006.jpg
Предмет: Математика
Автор проекту: Муленко Таїсія Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з математики "Німецькі наукові діячі в історіі Харківського національного універсітету імені В.Н. Каразіна" вивчається історія Харківського універсітету та біографія найвидатніших його діячів, яки зробили вагомий внесок в розвиток математики і фізики.


Таблиця множення
Предмет: Математика
Автор проекту: Учні 2-А класу

У даному творчому дослідницькому проекті "Чи потрібна в житті таблиця множення?" учні початкових класів школи досліджують значимість таблиці множення у житті та намагаються зрозуміти її необхідність.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика