Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з математики

Авторами учнівських дослідницьких міні-проєктів з математики є учні 1, 2 і 3, 4 і 5 класів школи, які здійснили проєктну діяльність на різні теми, включаючи відображення взаємозв'язку математики з іншими науками. Популярними є учнівські міні-проєкти, в яких відображається зв'язок математики з прислів'ями, зі скульптурою і архітектурою, спортом і кулінарією, літературою та професіями.

Індивідуальні науково-дослідницькі роботи з математики можуть виконувати учні 1, 2 і 3, 4, 5 і 6 класів разом з батьками і допомогою керівника - вчителя математики. Учні із задоволенням понирюють у науково-дослідницьку діяльність, в якій глибше вивчають історію математики, визначають значення і роль чисел у житті людини, описують теорію математичних знаків, дробів і рівнянь, математики та календаря.

Старші учні 7, 8 і 9, 10 і 11 класів пишуть науково-дослідницькі роботи з математики (алгебри і геометрії), міні-проєкти і проєкти на більш складні теми застосовання математики в економіці та медицині. Цікавими є роботи і дослідження застосування математики в економіці та астрономії, в побуті і фізиці.

7 (2) 6 (2) 4 (1) 5 (1) 8 (1) 11 (1) 2 (1) 3 (1) 10 (1)

Тематика:
Автор:
Митрофанова Марія

Дослідницька робота (проєкт) з математики "Чудові математичні криві: троянди та спіралі" представляє собою вивчення понятть "крива" та "спіраль". Учениця 11 класу знайомиться з Трояндами Гранді, спіраллю Архимеда та їх застосуванням.

Тематика:
Автор:
Моєсеєнко Світлана

Учениця 8 класу у науково-дослідницькій роботі (проєкті) з математики "Докази теореми Піфагора" вивчає різноманітні докази загальновідомої теореми та ілюструє їх малюнками, розглядає цікаві моменти з історії життя Піфагора.

Тематика:
Автор:
Колодій Павло

У представленому дослідному міні-проєкті з математики на тему "Кубик Рубіка" вивчаються теоретичні відомості про кубик Рубіка, а також наводяться докази того, що кубик Рубіка не проста іграшка, а кладний математичний тренажер.

Тематика:
Автор:
Прокопенко Марія

У дослідницькому міні-проєкті з математики "Шкала у нашому житті" учениця 5 класу визначила причини появи шкал, знайшла докази використання шкал у звичайному житті та показала їх різноманітність.

Тематика:
Автор:
Самойленко Микола Петрович

У індивідуальній дослідницькій роботі (проєкті) з математики "Золотий перетин у тілі людини" автор розглядає принцип симетрії в людському тілі та рисах обличчя, дає визначення поняттю "божественна симетрія".

Тематика:
Автор:
Коломийко Максим

У навчальному дослідницькому міні-проєкті з математики "Математика та спорт - баскетбол" учень 6 класу розглядає основні поняття математики та проводить дослідження застосування математичних операцій у спорті - грі баскетбол.

Тематика:
Автор:
Сидорченко Олександр Игорович

Готова науково-дослідницька робота з математики "Математичні софізми" вивчає історію виникнення математичних софізмів та їх роль у розвитку математичної науки, а також пропонує дієві пособи класифікації математичних софізмів.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика