Оголошення

Вступ у дослідницьку роботу (проект)

Розглянемо найвідповідальніший розділ дослідницької роботи - Вступ у дослідницьку роботу! В цій главі необхідно стисло представити основні ідеї дослідницької роботи!

Вступ - перший розділ проекту, розташовується на третьому листі після Змісту дослідницької роботи. В ньому розкривається актуальність теми, мета і завдання роботи, об'єкт дослідження та гіпотеза, яка формулюється за наявності практичної частини в дослідницькій роботі.

Обгрунтування актуальності дослідницької роботи доводить значущість, сучасність, потрібність результатів дослідження.

Формулюється Мета дослідницької роботи - модель бажаного кінцевого результату дослідження.

Також у Вступі у проект важливо вказати конкретні завдання дослідницької роботи, які належить вирішити.

У Введенні у проект можна також вказати міру розробленості та розкриття цієї теми в літературі, сформулювати планований результат дослідження.

Таким чином, у Вступі відображають:

Кожен з перелічених вище пунктів Вступу в дослідницьку роботу описується з нового абзацу без нумерації та без оформлення у вигляді заголовку.

Бажано виділити жирним, курсивним, підкресленим шрифтом наступне: актуальність роботи, предмет дослідження, об'єкт дослідження, мета дослідження, завдання дослідження і тому подібне.

Розділ Вступ оформляється згідно правил оформлення дослідницької роботи. Об'єм розділу Вступ - зазвичай 1-1,5 сторінок.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку Вступ у дослідницьку роботу (проект), скопіюйте і встановіть у себе на сайті, у блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="http://obuchonok.com.ua/vstup" target="_blank">Вступ у дослідницьку роботу</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/vstup]Вступ у дослідницьку роботу[/URL]


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика