Оголошення

Практична значущість роботи

Опис практичної значущості результатів дослідження має бути присутнім у главі вступ у дослідницьку роботу у випадку, коли результати дослідження можуть мати корисне практичне застосування. Ви повинні проаналізувати в чому практична цінність ваших досліджень.

Практична значущість роботи - розкриття практичного застосування роботи, опис того, як можуть застосовуватися отримані результати на практиці в житті та побуті.

Практична значущість дослідницької роботи означає її потрібність та зазвичай відповідає на питання, чого ради ця робота робилася?

Частіше опис практичної цінності дослідження можна почати так: "Практична значущість моєї дослідницької роботи полягає в тому, що результати дослідження можуть бути використані у ... для .".

Бажано передусім, поставити акцент на тій користі, яка принесе робота вашому навчальному закладу.
Отримані результати, наприклад, можуть принести економічну вигоду, сприяти поліпшенню екологічної ситуації, поліпшенню відношення до тварин, рослин занесених до Червоної книги, допоможуть у вивченні якоїсь теми в школі або предмету.

Приклади запису практичної значущості роботи:

Практична значущість моєї дослідницької роботи полягає в тому, що роботу можна використати в шкільному курсі "Краєзнавство".

Практична значущість мого дослідницького проекту полягає в тому, що я на підставі вивчення теми Мобільна телефонія розробила анкету для опитування учнів 5-х класів.

Практична значущість моєї роботи: її можна використати в шкільному курсі "Історія православної культури".

Практична значущість роботи полягає в тому, що вона може бути використана учнями для поглибленого вивчення біології в 9-му класі.

Практична значущість роботи полягає в тому, що вона може бути використана учителями біології для пояснення тем і проведення цікавого уроку з охорони здоров'я.

Робота має практичну значущість, тому що матеріали мого дослідження можуть бути використані при підготовці школярів до іспитів.

Практична значущість дослідження полягає в розробці рекомендацій щодо вживання дітьми певних продуктів харчування, що містять харчові добавки.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку "Практична значущість роботи", скопіюйте і встановіть у себе на сайті, у блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="http://obuchonok.com.ua/node/64" target="_blank">Практична значущість роботи</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/node/64]Практична значущість проекта[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна