Оголошення

Теоретична значущість роботи

У дослідницькій роботі учня теоретична значущість результатів дослідження - це свого роду відповідь на питання: В чому цінність теоретиних результатів дослідження?

Опис Теоретичної значущості роботи має бути присутній у вступі дослідницької роботи у разі, якщо результати Вашого дослідження можуть мати подальше корисне теоретичне застосування.

Теоретична цінність дослідження - це розкриття теоретичного значення (застосування) дослідницької роботи, опис того, як і в чому можуть застосовуватися отримані результати.

Теоретична значущість дослідницької роботи доводить її потрібність, і зазвичай відповідає на питання, чого ради ця робота робилася?

Зазвичай опис теоретичної значущості проекту можна почати так: "Теоретична значущість моєї дослідницької роботи полягає в тому, що результати дослідження можуть бути використані у ... для.".

Бажано передусім в проекті зробити акцент на тій користі, яку принесе робота вашому навчальному закладу.
Можливо результати дослідницької роботи узагальнять зібрану інформацію, розкажуть людям щось нове, сприятимуть покращенню екологічної ситуації, поліпшенню відношення людей до тварин, птахів, природи взагалі.

Приклади запису теоретичної значущості роботи

Теоретична значущість моєї дослідницької роботи полягає в тому, що я на підставі вивчення теми комп'ютероманія виявив вплив комп'ютерів на психіку і підняв це питання у гімназії.

Теоретична значущість моєї роботи полягає в тому, що багато підлітків та дорослих можливо звернуть увагу на моє дослідження, і зроблять відповідні висновки, підтверджуючи їх діями.

Розробники комп'ютерних ігор також повинні замислитися, оскільки саме в їх силах забезпечити щасливе майбутнє психологічно здоровим дітям.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку "Теоретична значущість проекту", скопіюйте і встановіть у себе на сайті, у блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="http://obuchonok.com.ua/node/63" target="_blank">Теоретична значущість роботи</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/node/63]Теоретична значущість дослідницької роботи[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна