Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з української літератури

Цей розділ містить список опублікованих на сайті готових міні-проектів та дослідницьких проектів з української літератури учнів різних класів школи, в яких представлені цікаві начальні дослідження про казки, добро і зло, жанри і напрямки, взаємозв'язок української літератури з історією і математикою, визначення значущих в українській літературі творів, які вплинули на формування класичної української літератури, аналіз і розбір творів класичної та сучасної літератури.

Проекти і науково - дослідницькі роботи з української літератури для 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів передбачають вивчення і художній аналіз поезії, дослідження в українській літературі опису Батьківщини, України та історичних подій, відображення в художніх творах людських доль у різні історичні часи. При аналізі літературних творів дається визначення понять образ, портрет, герой, роман, повість, оповідання.

лелека
Автор проекту: Йорж Вероніка

Запропонований дослідницький проект з української літератури "Птахи - символи українського народу" містить у собі цікаву інформацію про тих птахів, які найчастіше зустрічаються в українському фольклорі та художніх творах і вже не відокремлюються від образу України у літературі.


тіні забутих предків
Автор проекту: Карпенко Ніна

Готова дослідницька робота (проект) з української літератури на тему "Сергій Параджанов «Тіні забутих предків»" пропонує ознайомитися з історією створення Сергієм Параджановим фільму за повісттю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», який став окремим шедевром у світі мистецтва.


Шевченко
Автор проекту: Сирко Богдана

Учнівська дослідницька робота (проект) з української літератури на тему "Шевченко і Луганщина" увімкнула у себе стислий огляд об’єктів, пов’язаних з життям та творчістю  Т.Г. Шевченка у Луганській області, та розглядає образ Кобзаря у творчості луганських письменників.


порівняння
Автор проекту: Гладій Ольга Олександрівна

Представлена дослідницька робота (проект) з української мови та літератури "Порівняння в «Зів'ялому листі» Івана Франка" є дослідженням вживання порівнянь у художньому мовленні, зокрема використання Іваном Франко порівнянь у творах, що увійшли у збірку «Зів'яле листя».


168486.jpg
Автор проекту: Цюзік Юлія Олександрівна

Представлена дослідницька робота (проект) з української мови та літератури "Лесь Курбас як фундаментатор модерного українського театру" є дослідженням творчої діяльності та Леся Курбаса в театральному мистецтві як основоположника національного українського модерного театру ХХ ст.


Театр "Березіль"
Автор проекту: Цюзік Юлія Олександрівна

Представлена дослідницька робота (проект) з української літератури "Лесь Курбас і театр "Березіль" є дослідженням творчої діяльності та життя Леся Курбаса - основоположника національного українського модерного театру ХХ ст., чиє ім'я стоїть поряд з іменами Станіславського і Мейєрхольда, Брехта і Арто.


Статистика