Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з української літератури

Цей розділ містить список опублікованих на сайті творчих міні-проєктів та дослідницьких проєктів з української літератури учнів різних класів школи, в яких представлені цікаві начальні дослідження про казки, добро і зло, жанри і напрямки, взаємозв'язок української літератури з історією і математикою, визначення значущих в українській літературі творів, які вплинули на формування класичної української літератури, аналіз і розбір творів класичної та сучасної літератури.

Індивідуальні творчі міні-проєкти і науково-дослідницькі роботи з української літератури для 2, 3 і 4, 5, 6 і 7 класів передбачають вивчення і художній аналіз поезії, дослідження в українській літературі опису України та історичних подій, відображення в художніх творах людських доль у різні історичні часи.

При аналізі в творчих проєктах і дослідницьких роботах з українскої літератури літературних творів учнями 8 і 9, 10 і 11 класів дається визначення понять образ, портрет і герой, роман, повість і оповідання. Розглядається і аналізується творчість видатних українських поетів і письменників, режисерів.

9 (6) 8 (4) 11 (3) 10 (3) 6 (1)

Автор:
Спейчис Олександр Андрійович

Індивідуальний творчий проєкт учня 10 класу з української літератури на тему "Українці - незламний і незалежний народ" спрямованний на те, щоб дізнатися про сутність Майдану та причини його виникнення, а також розповісти про нинішню війну.

Автор:
Музиченко Ксенія

Дослідницька робота (проєкт) учениці 9 класу з української літератури на тему "Образ України в творчості Т.Г. Шевченка" спрямована на те, щоб дізнатися про історичні факти, які вплинули на творчість Т.Г. Шевченка, та те, як характеризує поет Україну.

Автор:
Безбожна Єлизавета

Готовий дослідницький проєкт учениці 9 класу з української літератури на тему "Пейзаж у творчості українських письменників" спрямованний на те, щоб дізнатися про роль пейзажу у творчості українських письменників у формуванні національної ідентичності.

Автор:
Гайдаєнко Ангеліна

Дослідницький проєкт учениці 9 класу з української літератури на тему "Шевченко та сучасність" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка, а також його вплив на сучасників.

Автор:
Осадчук Анна

Дослідницький проєкт учениці 9 класу з української літератури на тему "Роль і місце літератури в житті нації" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про поняття "література" та "нація", дослідити історію взаємодії літератури та національного розвитку.

Автор:
Палій Інна Валентинівна

Представлена дослідницька робота (проєкт) з української літератури "Концепт "Душа української нації" в казках Сашка Лірника" є дослідженням ролі концепту «душа української нації» як одного з найвизначніших виразників української ментальності в аналізованих казках Сашка Лірника.

Автор:
Гладій Ольга Олександрівна

Дослідницька робота (проєкт) з української літератури "Порівняння в «Зів'ялому листі» Івана Франка" є дослідженням вживання порівнянь у художньому мовленні, використання Іваном Франко порівнянь у творах збірки «Зів'яле листя».


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика