Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з української літератури 10 клас

9 (6) 8 (4) 10 (3) 11 (3) 6 (1)

Автор:
Спейчис Олександр Андрійович

Індивідуальний творчий проєкт учня 10 класу з української літератури на тему "Українці - незламний і незалежний народ" спрямованний на те, щоб дізнатися про сутність Майдану та причини його виникнення, а також розповісти про нинішню війну.

Автор:
Пацановська Оксана Володимирівна

Представлена дослідницька робота (проєкт) з української літератури "Поетичний світ Павла Ральченка" є дослідженням творчого внеска Павла Ральченка в українську літературу та культурну спадщину українського народу.

Автор:
Палій Інна Валентинівна

Науково-дослідницька робота з української літератури на тему "Національні архетипи у творах Н. Дев’ятко за книгою "Злато сонця, синь води" є дослідження учениці 10 класу національних архетипів, які наснажують художній текст, відокремлюють специфіку авторського стилю Наталії Дев’ятко.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика