Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з української літератури 11 клас

9 (6) 8 (4) 11 (3) 10 (3) 6 (1)

Автор:
Сирко Богдана

Дослідницька робота (проєкт) з української літератури на тему "Шевченко і Луганщина" увімкнула у себе стислий огляд об’єктів, пов’язаних з життям та творчістю  Т.Г. Шевченка у Луганській області, та розглядає образ Кобзаря у творчості луганських письменників.

Автор:
Вінтоняк Оксана Василівна

Запропонована ученицею 11 класу дослідницька робота (проєкт) на тему "Життя і творчість Василя Стуса", що виконана з української літератури, містить історичні факти про творчий та життєвий шлях письменника, поета та дисидента Василя Стуса.

Автор:
Кузнюк Кароліна Владиславівна

Учнівська дослідницька робота (проєкт) з зарубіжної літератури на тему "Алегоричність образів антиутопії на прикладі повісті «Колгосп тварин» Дж. Оруелла" увімкнула у себе детальний огляд образів героїв твору, за допомогою яких автор намагався донести свою основну ідею.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика