Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з української мови

Готові навчальні і дослідницькі проекти з української мови, сворені учнями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи розкривають теми історії мови та алфавіту, виникнення писемності та правил написання, в міні-проектах вивчаються фразеологізми, власні імена, частини мови, вплив англіцизмів на українську мову і взаємозв'язок мови і математики.

Викладені готові науково - дослідницькі роботи з української мови учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів спрямовані на вивчення і розкриття понять слово, речення, частина мови, прикметник, іменник, дієслово і дієприкметник, аналізують прикметники в контексті загадок, прислів'їв і приказок, досліджують принципи побудови речень і правила розбору простого і складного речення.

-min.jpg
Автор проекту: Чернова Мілена

Представлена дослідницька робота (проєкт) з української мови та літератури "Займенник у сфері ділового мовлення" є дослідженням ролі займенника у діловому устному спілкуванні та на письмі, у документах.


Обсценна лексика
Автор проекту: Ткачук Ганна

Представлена дослідницька робота (проект) з української мови "Обсценна лексика в підлітковому середовищі" є дослідженням учениці 10 класу, завдяки якому було з'ясовано причини вживання підлітками обсценної лексики та засоби боротьби з цим.


реклама
Автор проекту: Кузнюк Кароліна Владиславівна

Готова учнівська дослідницька робота (проект) з української мови "Роль реклами в сучасному молодіжному соціумі" розглядає такі поняття як "реклама" і "соціальна реклама" та з'ясовує, як встановлювалась реклама в Україні.


мова
Автор проекту: Кузюра Олена

Запропонована учнівська дослідницька робота (проект) з української мови "Рідна мова в житті українців" є дослідженням теоретичних знань про українську мову та правильність мовлення. У роботі дається обґрунтування поняття "літературна мова" та досліджується мовна проблема в Україні.


surzhik.jpg
Автор проекту: Біцька Варвара Валеріївна

Представлена дослідницька робота (проект) з української мови "Суржик як соціолінгвістичний феномен у шкільному середовищі" є дослідженням учениці 8 класу, завдяки якому нею був встановлений рівень вживання підлітками суржику у своєму мовленні.


krylatye_slova.jpg
Автор проекту: Богінська Діана Олександрівна

Готова учнівська дослідницька робота (проект) з української мови "Крилаті слова античного походження" розглядає такі поняття як "міф" та "крилаті слова", з'ясовує, звідкі вони прийшли у нашу мову та яке значення мають, а також яку функція крилаті слова виконують у сучасному мовленні.


антропоніміка
Автор проекту: Сіденко Наталя

Запропонована учнівська дослідницька робота (проект) з української мови "Антропоніміка міста Лисичанськ" є дослідженням теоретичних знаннь про антропонімику як окремої галузі ономастики, а також розглядає типові сучасні антропоніми в Україні.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика