Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з екології

Запропоновані на сайті навчальні дослідницькі проекти з екології учнів 10 і 11 класів присвячені вивченню проблем екології, забруднення навколишнього середовища і токсичних випаровувань в атмосферу, дослідженням якості продуктів харчування і рівня негативного впливу навколишнього середовища на організм людини.

Опубліковані готові науково - дослідницькі роботи з екології спрямовані на висвітлення учнями 10 і 11 класів проблеми забруднення планети і популяризацію екологічно чистих продуктів харчування і розвитку безвідходних виробництв, а також необхідність розвитку виробництв по вторинній переробці сировини. Проекти з екології тісно пов'язані з географією, біологією та хімією.

komp.jpg
Предмет: Екологія
Автор проекту: Ярохович Ірина Юріївна

Науково-дослідницька робота і проект з екології (інформатики) "Негативний вплив комп’ютера на загальний стан організму" - це аналіз екологічної проблеми впливу комп’ютерів та іншої електроники на самопочуття та здоров'я людини.


мулард
Предмет: Екологія
Автор проекту: Урбанюк Наталія Олегівна 

У наведенному екологічному проєкті на тему «Муларди та вплив на їх розвиток» учениця 9 класу дала біологічну характеристику породі Мулард та дослідила вплив температури, як екологічного фактору, на породу Мулард відповідно закону оптимуму.


біопаливо
Предмет: Екологія
Автор проекту: Синявський Владислав

Дитяча робота з екології "Біопаливо – ефективне рішення енергетичної проблеми" спрямована на проведення аналізу впливу на стан навколишнього середовища підприємств вугільної промисловості та визначення екологічної безпеки біопалива.


сміття
Предмет: Екологія
Автор проекту: Галкін Юрій Миколайович

Дослідницька робота з екології "Сміття: звалища та довкілля" - це аналіз екологічної проблеми засміччення оточуючого довкілля та знищення екологічного балансу на планетті, що тягне за собою зникнення деяких рослин і тварин.


зоопарк
Предмет: Екологія
Автор проекту: учні 1 класу

У наведенному екологічному проекті на тему «Проблеми харківського зоопарку» учнями першого класу навчальної школи було проведенно дослідження з метою з'ясувати, які проблеми приховуються у зоопарку рідного міста, та знайти їх рішення.


сміття
Предмет: Екологія
Автор проекту: Хорошева Єлизавета

Науково-дослідницька робота з екології "Життя без сміття у селищі Черкаське" спрямована на проведення аналізу стану забруднення навколишнього середовища та винаходження засобу, як цього уникнути. Автор проекту розробив спеціальну екологічну пам’ятку.


лопань
Предмет: Екологія
Автор проекту: Грицина Анастасія                 

Науково-дослідницька робота з екології "Вивчення сучасного еколого-токсикологічного стану ріки Лопань в межах міста Харкова" спрямована на виявлення особливостей складу води з ріки Лопань, взятої на пробу в межах міста Харкова, автор з'ясовує еколого-токсикологічний стан ріки Лопань.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика