Оголошення

Екологічні і соціальні проєкти

Розміщені на сайті учнівські екологічні проєкти присвячені вивченню проблем екології, забруднення навколишнього середовища і токсичних випаровувань в атмосферу. Учні будь-яких класів школи і студенти можуть провести дослідження як якості продуктів харчування, так і рівня негативного впливу навколишнього середовища на організм людини, вичити тему біопалива чи вирубки лісів.

Чудовим напрямком учнівської роботи є соціальні проєкти з проведення благодійних акцій, організації допомоги дітям та людям похилого віку. Дуже потрібними є соціальні та волонтерські проєктні роботи і проєкти, які б допомогли військовим та відбудові України. Цікавим напрямком соціального проєкту може бути збір інформації про бездомних тварин та пошук їм нових власників.

Опубліковані учнівські науково-дослідницькі роботи з екології, які спрямовані на висвітлення учнями 10 і 11 класів проблем забруднення планети і популяризацію екологічно чистих продуктів харчування і розвитку безвідходних виробництв, а також необхідність розвитку виробництв з вторинної переробки сировини. Міні-проєкти з екології тісно пов'язані з географією, біологією та хімією.

9 (4) 6 (2) 10 (2) 4 (1) 1 (1) 8 (1) 7 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Шевченко Іванна

Дослідницька робота (проєкт) з екології на тему "Екологічні та технологічні проблеми людства" спрямована на визначення глобальних екологічних проблем, загроз штучних катастроф, а також пошук шляхів подолання екологічних проблем людства.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Демниченко Анна Олександрівна

Ученицею 10 класу проведено екологічну науково-дослідницьку роботу з біології на тему "Готелі" для корисних комах - один з шляхів збереження біорізноманіття та підтримки природних процесів у довкіллі", яка предствлена до перегляду.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Учні 8 класу

У даному дослідницькому проєкті з географії "Будь ЕКО-ФРЕНДЛІ!" розглядається, що означає термін та яким чином можна популяризувати цей рух . Автор роботи з екології досліджує існуючі акції та приймає в них участь разом з друзями.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
учні 1 класу

У наведенному екологічному проекті на тему «Проблеми харківського зоопарку» учнями першого класу навчальної школи було проведенно дослідження з метою з'ясувати, які проблеми приховуються у зоопарку рідного міста, та знайти їх рішення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Галкін Юрій Миколайович

Дослідницька робота з екології "Сміття: звалища та довкілля" - це аналіз екологічної проблеми засміччення оточуючого довкілля та знищення екологічного балансу на планетті, що тягне за собою зникнення деяких рослин і тварин.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Урбанюк Наталія Олегівна 

У наведеній науково-дослідницькій роботі з біології на тему «Качки Муларди та вплив на їх розвиток екологічних факторів» учениця 9 класу дала характеристику породі качок Мулард та дослідила вплив температури, як екологічного фактору, на цю породу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Каневська Яна

Дослідницька робота з екології "Збереження біорізноманіття, охорона об'єктів природно заповідного фонду Північного Причорномор’я" - це аналіз проблеми охорони об'єктів природно заповідного фонду Північного Причорномор’я та збереження біорізноманіття.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна