Оголошення

Екологічні і соціальні проєкти 9 клас

9 (4) 10 (2) 6 (2) 11 (1) 8 (1) 4 (1) 1 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Урбанюк Наталія Олегівна 

У наведеній науково-дослідницькій роботі з біології на тему «Качки Муларди та вплив на їх розвиток екологічних факторів» учениця 9 класу дала характеристику породі качок Мулард та дослідила вплив температури, як екологічного фактору, на цю породу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Каневська Яна

Дослідницька робота з екології "Збереження біорізноманіття, охорона об'єктів природно заповідного фонду Північного Причорномор’я" - це аналіз проблеми охорони об'єктів природно заповідного фонду Північного Причорномор’я та збереження біорізноманіття.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Ліхачова Анна

Дослідницька робота з екології "Вирубка лісів" - це аналіз екологічної проблеми знищення лісів України та світу у комерційних цілях. Нам необхідно усвідомити, що загибель лісу - це погіршення стану навколишнього середовища, отже - погіршення якості життя та стану здоров'я на покоління вперед.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Доброжан Анастасія

У навчальному дослідницькому проєкті з фізики на тему "Енергоефективний будинок" ученицею 9 класу вивчається теорія будівництва та проєктування енергоефективних будинків, як способу єкономії та виховання традиції збереження екології.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика