Оголошення

Міні-проєкт "Футбол як частина життя"

| nikolay
Футбол - це частина життя
Тематика:
Автор роботи:
Вовчук Ярослав
Керівник проєкту:
Щедра Людмила Григорівна
Навчальний заклад:
Херсонська гімназія № 3 Херсонської міської ради
Клас:
3

Свої тренування та досягнення з футболу учень 3 класу відображає у міні-проєкті з фізкультури на тему "Футбол як частина життя", де показує фото тренувань разом з футбольною командою, гри у футбол, кубків та грамот за участь у грі у футбол з командами шкіл та інших навчальних і спортивних закладів.

Докладніше про міні-проєкт:

В рамках навчального творчого міні-проєкту про футбол як частину життя учень, навчаючись у 3 класі початкової школи, розвовідає про футбол як вид спорту, своє захоплення грою у футбол із самого дитинства. Автор доводить інформацію про те, як грати у футбол та які існують саме правила.

"Футбол - це сенс і частина мого життя" - так каже автор учнівського дослідницького міні-проєкту. Учень 3 класу полюбляє уроки фізкультури та футбол, який розвиває витривалість, кмітливість та рішучість. Школяреві подобається бути частиною команди, бо гра у футбол з іншими футболістами виховує командний дух та силу волі.

Зміст
Вступ
1. Що для мене є футбол.
2. Наші тренування з футболу.
Висновки.

Вступ

Спорт – це частина виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя дорослого населення. Спорт зміцнює здоров’я, підвищує фізичні можливості людини, забезпечує здоровий спосіб життя. Спорт – це динамічний рух уперед.

Футбол є невід’ємною частиною спорту, методом виховання, напрочуд вдало поєднуючи систематичну виховну роботу з ігровою діяльністю. Футбол є поширеним видом спорту, і це дозволяє йому за короткий час залучити до гри якнайбільше дітей. А змагання з футболу уже стали традицією, яка дуже захоплює глядачів.

Що для мене футбол

Футбол – це не просто гра, футбол – це життя. Я цією грою захоплююся із самого дитинства.

Заняття футболом дає мені можливість:

  • спілкуватися з однолітками;
  • навчатися грі;
  • проводити час активно і цікаво;
  • розвивати багато особистісних навичок: пам'ять, мислення, швидкість реакції та ініціативність, відповідальність і багато іншого.

Вовчук Ярослав в дитинстві з нагородою за футбол

Футбол тренує не тільки ноги, а і усе тіло. В футбол грають головою, а ноги лише керують м'ячем. Футболісти дуже загартовані люди, бо тренуються завжди на свіжому повітрі. Футбол є найпопулярнішим командним видом спорту у світі. Його мета - забити в ворота противника м'яч якомога більшу кількість разів за встановлений час. Забивати у ворота м'яч можна будь якими частинами тіла, окрім рук.

Вовчук Ярослав з кубком за футбол в Херсонській гімназії № 3

Футбол - це не просто гра. Це сенс мого життя. Це дуже цікава гра. Футбол розвиває витривалість, кмітливість, точність реакції, впевненість та рішучість. Я навіть не уявляю, як він може не подобатися. Складність полягає в тому, що на прийняття вірного рішення дається лише доля секунди і кожна твоя помилка може призвести до поразки команди.

Футбол виховує командний дух та силу волі, бажання перемагати і бути лідером не лише на футбольному полі, а і у житті. Регулярні тренування позитивно позначаються на фізичному розвитку, а футбольна гра є відмінним кардіотренуванням.

Вовчук Ярослав 3 клас в Херсонській гімназії № 3

Наші тренування з футболу

Тренування з футболу - невід'ємна частина життя будь-якого футболіста. На них він відточує свої навички, отримує нові і стає краще щодня: як спортсмен і професіонал у своїй справі. Тренування важливі, тому що вони допомагають досягти кращих результатів і підвищити рівень гри.

Тренування по футболу для дітей розпочинається з розминки, далі слідують прості завдання, таких як біг на швидкість або відстань, стрибки в довжину, після чого поступово додаються складніші елементи, наприклад, дриблинги та відробіток пасів. Для футболістів важливі вправи на розвиток сили, швидкості, спритності і координації.

Тренування з футболу Вовчук Ярослав і команда

Тренування підвищують витривалість, силу і потужність ударів по м'ячу. Тренуватися важливо, щоб підтримувати правильну форму. Футбол займає значну частину життя. Із великим нетерпінням я щодня чекаю кожного наступного тренування.

Своєю командою ми приймаємо участь у змаганнях та здобуваємо перемоги! Я дуже пишаюсь нашими досягненнями!

Футбольна команда Херсонської гімназії № 3

Висновки

Нагороди з футболу Вовчук Ярослава Херсонської гімназії № 3

В результаті виконання міні-проєкту "Футбол як частина життя" я можу сказати, що футбол для дітей - це дуже цікавий і багатогранний спортивний напрямок. Футбол вчить працювати в команді, нести відповідальність за свою частину обов'язків, мислити стратегічно і викладатися на 100% відсотків. Дитячий футбол популярний у всьому світі і є важливою частиною розвитку як хлопчиків, так і дівчаток.

Спорт – це найкраща інвестиція у здоров’я і цілеспрямованість дітей. Потрібно з самого малку привчати їх до спорту та до здорового способу життя. Лише таким чином можна виховати здорове, сильне та прогресивне нове покоління. Діти, які звикли до перемог – організовані і активні у громадському житті.

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика