Публікація на сайті

Дослідницькі міні-проекти і роботи у ДНЗ (дитячому садку)

В цьому розділі запропоновані дослідницькі міні-проекти ДНЗ, які виконали вихованці старшої, середньої та підготовчої групи дитячого садка спільно з вихователями, а також пошуково-дослідницькі роботи, екологічні і економічні проекти у рамках відповідної діяльності педагогів дошкільного навчального закладу. Проекти ДНЗ можуть бути про город на підвіконні або творчий проект зимового саду дитячого садка.

Опубліковані довгострокові і короткострокові дослідницькі роботи в ДНЗ, спрямовані на розвиток у дітей молодшої, середньої, старшої та підготовчої групи дитячого садка пізнавальних інтересів, сприяють формуванню інтересу і захопленості проектною діяльністю і міні-проектами, виконуються з батьками і вихователями у рамках дослідницької і проектної діяльності дошкільного навчального закладу.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика