Оголошення

Дослідницькі міні-проєкти і роботи у ДНЗ (дитячому садку)

В цьому розділі запропоновані творчі і дослідницькі міні-проєкти ДНЗ, які виконали вихованці старшої, середньої та підготовчої групи дитячого садка спільно з вихователями, а також пошуково-дослідницькі роботи, екологічні проєкти у рамках відповідної діяльності педагогів дошкільного навчального закладу. Міні-проєкти ДНЗ можуть бути про город на підвіконні або творчий проєкт зимового саду дитячого садка.

Опубліковані довгострокові і короткострокові дослідницькі роботи в ДНЗ, спрямовані на розвиток у дітей молодшої, середньої, старшої та підготовчої групи дитячого садка пізнавальних інтересів, сприяють формуванню інтересу і захопленості проєктною діяльністю і міні-проєктами, виконуються з батьками і вихователями у рамках дослідницької і проєктної діяльності дошкільного навчального закладу.

Автор:
вихователь Андійченко Галина Василівна

Даний дослідницький проєкт у ДНЗ на тему «Спостереження за ростом цибулі» розроблений вихователем дитячого садка з метою ознайомлення вихованців молодшої групи з історією виникнення цибулі, її корисними властивостями та способами її використання у побуті.

Автор:
Вихователь Чупушко Марина Олексіївна

Даний експериментальний проєкт у ДНЗ на тему «Вирощуємо цибулю» розроблений вихователем дитячого садка з метою ознайомлення вихованців старшої групи з історією виникнення цибулі, її корисними властивостями та використанням у побуті.

Автор:
вихователь Тетяна Горбунова

Даний проєкт у ДНЗ на тему «Корисні властивості лимону» розроблений вихователем дитячого садка з метою ознайомлення вихованців старшої групи з історією виникнення лимона, його корисними властивостями та використанням у побуті.

Автор:
Гарматюк Данило

Представлений дитячий міні-проєкт у ДНЗ на тему «Пшениця – що це таке?» створений вихованцем старшої групи дитячого садка спільно з батьками та містить цікаві відомості про пшеницю, продукти, що виготовляються з неї, та страв, які можна приготувати з цих продуктів.

Автор:
Лейфман Єлизавета

Дитячий міні-проєкт у ДНЗ на тему «Дива з мила при миловарінні» створено вихованкою старшої групи дитячого садка під керівництвом мами з метою вивчити історію миловаріння та спробувати самостійно виготовити мило в домашніх умовах.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика