Публікація на сайті

Версія: 
1.0
Предмет: 
Природознавство
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"

Тестуюча програма "Назви квітку" (FlowersTest 1.0) - гра і тест з природознавства, в якій дитина вгадує назви поширених квітів за картинками (зображеннями), при цьому добре розвиває зорову пам'ять, освоює нові знання з навколишнього світу, біології (ботаніки) і природознавства.

Рекомендується використовувати вчителеві або вихователю на інтерактивній дошці з мультимедійним проектором.

Тест з природознавства "Назви квітку"


З метою зближення з природою рекомендуємо пройти тест з природознавства "Назви квітку" дітям 1, 2, 3 і 4 класів в якому необхідно у вигляді гри упізнати квітку, зображену на картинці і вибрати учню один правильний варіант її назви із запропонованих назв.

Взнавати назви квітів в грі можна і маленьким дітям ДНЗ (дитячого садку) разом з батьками або вихователем. Назву кольорів яких дитина не знає, можна промовляти разом з ним і після проходити тест повторно.

Вихователь в дитячому садку може використати цю навчальну гру-тренажер "Вгадай квітку" на тематику природознавства (навколишнього світу) під час зайняття з вихованцями. Введення інтерактивних методів навчання є засадничою тенденцією в освіті на даний момент. Юні дослідники із самого раннього віку цікавляться комп'ютерною технікою і іншими гаджетами. Таким чином, вихователі і вчителі повинні використати цю зацікавленість дітей в навчанні.

Тест-гра по природознавству "Назви квітку" розроблена для відповідальних батьків і цікавих дітей, що бажають навчатися ботаніці весело. Учні підтягнуть свої знання різних назв квітучих рослин, навчаться упізнавати їх за зображенням або влаштувати з друзями інтелектуальне змагання.

Гра з природознавства "Назви квітку"


Представлена гра з природознавства "Упізнай квітку" популярна у дітей як 1, 2, 3 і 4 класів початкової школи, так і у дошкільнят ДНЗ (дитячого садку) і у школярів старших класів в якості тесту з біології (ботаніки). Ця гра проста, треба лише вгадувати дивовижні квіти і таким чином розширювати свій кругозір.

Вірні і невірні відповіді відображаються на графічному індикаторі, а також фіксується і відображається їх кількість. При певній кількості вірних відповідей статус користувача змінюється. Правильні і неправильні відповіді дитини відображаються в зеленому і червоному кольорах.

У кінці тесту дитина отримує оцінку за 5-бальною системою. Програма також займає мало місця і в неї можуть бути додані додаткові зображення кольорів і варіанти відповідей. Тест можна проходити на російській і англійській мовах на вибір.

Скріншоти тесту з природознавства Назви квітку

Дата створення: 10.04.2012
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Автор тесту: учитель інформатики загальноосвітньої школи №43 Андрійчук М.В.
Програму створено в середовищі програмування Borland Delphi.

Скачати: Тест з природознавства Назви квітку (917)
Розмір: 1.01 Мb

Увага! Гра призначена для безкоштовного скачування!
При розміщенні комп'ютерного навчального тесту або його опису на інших сайтах, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Код посилання на цю сторінку:
<a href="https://obuchonok.com.ua/node/53" target="_blank">Тест з природознавства Назви квітку"</a>

Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/node/53]Тест з біології Назви квітку"[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика