Оголошення

Тест гра з природознавства "Назви квітку"

Версія
1.0
Тест гра з природознавства "Назви квітку"

Тестуюча програма "Назви квітку" (FlowersTest 1.0) - гра і тест з природознавства, в якій дитина вгадує назви поширених квітів за картинками (зображеннями), при цьому добре розвиває зорову пам'ять, освоює нові знання з навколишнього світу, біології (ботаніки) і природознавства.

Рекомендується використовувати вчителеві або вихователю на інтерактивній дошці з мультимедійним проектором.

Тест з природознавства "Назви квітку"

З метою зближення з природою рекомендуємо пройти тест з природознавства "Назви квітку" дітям 1, 2, 3 і 4 класів в якому необхідно у вигляді гри упізнати квітку, зображену на картинці і вибрати учню один правильний варіант її назви із запропонованих назв.

Взнавати назви квітів в грі можна і маленьким дітям ДНЗ (дитячого садку) разом з батьками або вихователем. Назву кольорів яких дитина не знає, можна промовляти разом з ним і після проходити тест повторно.

Вихователь в дитячому садку може використати цю навчальну гру-тренажер "Вгадай квітку" на тематику природознавства (навколишнього світу) під час зайняття з вихованцями. Введення інтерактивних методів навчання є засадничою тенденцією в освіті на даний момент. Юні дослідники із самого раннього віку цікавляться комп'ютерною технікою і іншими гаджетами. Таким чином, вихователі і вчителі повинні використати цю зацікавленість дітей в навчанні.

Тест-гра по природознавству "Назви квітку" розроблена для відповідальних батьків і цікавих дітей, що бажають навчатися ботаніці весело. Учні підтягнуть свої знання різних назв квітучих рослин, навчаться упізнавати їх за зображенням або влаштувати з друзями інтелектуальне змагання.

Гра з природознавства "Назви квітку"

Представлена гра з природознавства "Упізнай квітку" популярна у дітей як 1, 2, 3 і 4 класів початкової школи, так і у дошкільнят ДНЗ (дитячого садку) і у школярів старших класів в якості тесту з біології (ботаніки). Ця гра проста, треба лише вгадувати дивовижні квіти і таким чином розширювати свій кругозір.

Вірні і невірні відповіді відображаються на графічному індикаторі, а також фіксується і відображається їх кількість. При певній кількості вірних відповідей статус користувача змінюється. Правильні і неправильні відповіді дитини відображаються в зеленому і червоному кольорах.

У кінці тесту дитина отримує оцінку за 5-бальною системою. Програма також займає мало місця і в неї можуть бути додані додаткові зображення кольорів і варіанти відповідей. Тест можна проходити на російській і англійській мовах на вибір.

Скріншоти тесту з природознавства Назви квіткуДата створення: 10.04.2012
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Автор тесту: учитель інформатики загальноосвітньої школи №43 Андрійчук М.В.
Програму створено в середовищі програмування Borland Delphi.

Увага! Гра призначена для безкоштовного скачування!
При розміщенні комп'ютерного навчального тесту або його опису на інших сайтах, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Код посилання на цю сторінку:
<a href="https://obuchonok.com.ua/node/53" target="_blank">Тест з природознавства Назви квітку"</a>

Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/node/53]Тест з біології Назви квітку"[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика