Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з курсу Пізнаємо природу (Довкілля)

На сторінці зібрані індивідуальні науково-дослідницькі роботи з інтегрованого курсу "Пізнаємо природу» та «Довкілля» учнів 5 і 6 класів школи, які висвітлюють цікаві теми про явища природи і пори року, продукти харчування, рослини і тварин, про властивості продуктів і напоїв, свій родовід і рідний край. Інформація з міні-проєктів за предметом "Пізнаємо природу" корисна для молодших і старших класів.

Індивідуальні дослідницькі міні-проєкти з інтегрованого курсу "Пізнаємо природу» та «Довкілля» відображають дослідження учнів 5 і 6 класів про властивості води і солі, характеристику шоколаду і соку, склад овочів і фруктів. Діти в рамках проєктної діяльності пізнають природу, вивчають історію рідного краю, правила розпорядку дня і здорового способу життя, способи вирощування рослин і догляду за домашніми тваринками, розглядають біологічні характеристики тварин і риб, комах і бактерій.

6 (10) 5 (7)

Автор:
Попова Вероніка

У представленій дослідницькій роботі на тему "Бактерії" для 5 класу автор вивчає види бактерій, їх вплив на організм людини, проводить анкетування однокласників. В роботі також проведено опис практичних експериментів з бактеріями.

Автор:
Клочкова Анастасія

У дослідницькій роботі на тему "Дивовижні властивості води" з курсу "Пізнаємо природу" учениця 5 класу вивчає значення води в природі та способи її застосування, знайомиться з фізичними та хімічними властивостями води, проводячи експерименти.

Автор:
Атяскіна Олена

Проєкт на тему «Вирощування дивних кристалів» з курсу "Пізнаємо природу" та «Довкілля» визначає поняття "кристал", розглядає природу їх походження і пропонує практичні досліди з іх вирощування різними способами в домашніх умовах.

Автор:
Агаєва Нармін

Експериментально-дослідницька робота на тему "Вирощування саджанців персика", яка виконана з предмету "Пізнаємо природу" (біологія), спрямована на вивчення вирощування саджанців персика у домашніх умовах, враховуючи клімат.

Автор:
Цибулько Владислава

У представленій дослідницькій роботі на тему "Аптека у нас під ногами" учениця 6 класу визначає лікарські рослини, які ростуть на території с. Хлібодарівка, знайомиться з їх лікувальними властивостями при лікуванні різних захворювань.

Автор:
Щур Орина

Запропонований дослідницький проєкт на тему "Фонтан Герона для збільшення вологості повітря" містить цікаву інформацію з історії створення фонтану Герона та пояснює, наскільки він ефективний при сухому повітрі.

Автор:
Пустюльга Кіра

У дослідницькому проєкті (роботі) з курсу Пізнаємо природу на тему «Вплив вітамінів та стимуляторів на ріст рослин» учениця 6 классу вивчає зміни розвитку молодої рослини квасолі та вплив вітаміну В1 і стимулятору «Епін-екстра» на ріст рослини.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика