Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з природознавства

У розділі зібрані навчальні міні-проекти та дослідницькі проекти з природознавства учнів 1, 2, 3 і 4 класів початкової школи, які висвітлюють цікаві теми про явища природи, пори року, продукти харчування, рослини і тварини, корисні і шкідливі властивості продуктів і напоїв, свій родовід і рідне місто або село.

Готові дослідницькі роботи з природознавства відображають навчальні дослідження учнів 1, 2, 3 і 4 класу про властивості води і солі, характеристику шоколаду і соку, склад овочів і фруктів, вивчають історію Малої Батьківщини, правила розпорядку дня і здорового способу життя, способи вирощування рослин і догляду за домашніми вихованцями, розглядають біологічні характеристики тварин.

voda_klej.jpg
Автор проекту: Бугійчик Христина

У дослідницькому міні-проєкті з природознавства на тему «Чи може вода клеїти?» учениця 4 класу вивчає цікаві факти про воду та її властивості. Також у роботі досліджується здатність води клеїти.


мед
Автор проекту: Мудренко Євгеній Борисович

Готовий дослідницький міні-проєкт з природознавства на тему "Що за диво цей мед?!" розповідає про історію меду та корисні властивості різних сортів цієї солодощі, створенної самою природою.


лимон
Автор проекту: Куропаткін Олександр

Учнівський дослідницький міні-проект з природознавства на тему "Лимон – дивовижний фрукт" розповідає історію походження лимона, описує зовнішній вигляд цього цитрусу, та місця, де він зростає найкраще за все. Автор докладно описує корисні властивості лимона.


кліщ
Автор проекту: Литвиненко Олександра

У дослідницькому міні-проекті з початкової школи на тему «Стережіться - кліщ!» учениця 4 класу вивчає цікаві факти про кліщів. Оскільки під час теплої пори року багато людей полюбляє відпочинок на природі, то треба дотримуватися простих правил безпеки, щоб уникнути укусів цих комах.


космос
Автор проекту: Пимоненко Ганна

Готовий дослідницький міні-проект з природознавства на тему "Космос далекий і близький" розповідає про космос та його роль у нашому житті, розкриває теоретичні знання щодо відкриття космосу та нашої галактики.


суниця
Автор проекту: Чернявська Аліна

Учнівський дослідницький міні-проект з природознавства на тему "Портрет суниці" розповідає історію походження суниці, описує зовнішній вигляд суниці, та місця, де вона зростає найкраще за все. Автор докладно описує усі види суниці.


факти про тварин
Автор проекту: Ткачук Іван

У дослідницькому міні-проекті з початкової школи на тему «Дивовижні факти про тварин» учень 4 класу вивчає цікаві факти про тварин. Оскільки тварини є частиною нашого життя, буде цікаво дізнатися, якими дивовижними особливостями володіють деякі з них.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика