Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Пізнаємо природу 5 клас

6 (10) 5 (7)

Автор:
Попова Вероніка

У представленій дослідницькій роботі на тему "Бактерії" для 5 класу автор вивчає види бактерій, їх вплив на організм людини, проводить анкетування однокласників. В роботі також проведено опис практичних експериментів з бактеріями.

Автор:
Клочкова Анастасія

У дослідницькій роботі на тему "Дивовижні властивості води" з курсу "Пізнаємо природу" учениця 5 класу вивчає значення води в природі та способи її застосування, знайомиться з фізичними та хімічними властивостями води, проводячи експерименти.

Автор:
Атяскіна Олена

Проєкт на тему «Вирощування дивних кристалів» з курсу "Пізнаємо природу" та «Довкілля» визначає поняття "кристал", розглядає природу їх походження і пропонує практичні досліди з іх вирощування різними способами в домашніх умовах.

Автор:
Масовець Владислава Олександрівна

Навчальний дослідницький проєкт на тему "Ігрова поведінка британської довгошерстої кішки" з курсу "Пізнаємо природу» (Довкілля, природознавство) спрямований на вивчення вчення академіка Павлова щодо наявності умовних рефлексів у тварин.

Автор:
Щур Орина

Запропонований дослідницький проєкт на тему "Фонтан Герона для збільшення вологості повітря" містить цікаву інформацію з історії створення фонтану Герона та пояснює, наскільки він ефективний при сухому повітрі.

Автор:
Андрійчук Олексій Миколайович, 5 клас

У своєму міні-проєкті на тему "Тварини минулого" з курсу Пізнаємо природу учениця 5 класу провела дослідження доісторичного світу наземних тварин, аналізує інформацію про тварин минулого від яких, можливо, пішли сучасні тварини.

Автор:
Логвіненко Сніжана Сергіївна

У своїй дослідницькій роботі на тему "Вирощування ріпчастої цибулі в різних умовах" з предмету "Пізнаємо природу" (природознавство) учениця 5 класу, вивчаючи інформацію про цибулю, дізнається про її походження та властивості.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика