Оголошення

Тест з природознавства і зоології "Назви тварину"

Версія
1.0
Тест з природознавства і зоології "Назви тварину"

Наші діти часто просять нас відвідати зоопарк і подивитися різних тварин. Діти дуже люблять годувати і доглядати за домашніми вихованцями, дізнаватися і знайомитись з новими і невідомими їм раніше тваринами. Але не завжди вдається відвідати зоопарк або виїхати на природу. У цьому випадку згодиться наша маленька гра-тест "Назви тварину" (AnimalsBaby 1), в якій діти зможуть за зображеннями дитинчат упізнавати тваринок.

Гра-тест з природознавства "Назви тварину"

Навчальна гра "Назви тварину" може бути використана у якості тесту з природознавства для дітей 2, 3, 4 і 5 класу школи і стати цікавим пізнавальним моментом уроку або ж захоплюючим заняттям з вгадування тварин та їх дитинчат вдома з друзями або батьками.

Гра "Назви тварину" може навіть захопити дошкільнят ДНЗ (дитячого садку), де діти з великим задоволенням разом з вихователями або батьками вдома вгадуватимуть маленьких дитинчат тварин, згадуватимуть місця, де їх спостерігали і можливо годували. Назву тих тварин яких дитина не знає, можна промовляти. Для кращого запам'ятовування проходити тест "Вгадай тварину" можна ще раз.

Гра - тест на вгадування тварин може сподобатися і бути корисною дітям 1, 2, 3 і 4 класів початкової школи у рамках предмета природознавство (навколишній світ), адже маленькі тварини і їх діти це дивовижне створення, яке сподобається усім, а маленьким дітям особливо. Організувати гру з дітьми і проходження цього тесту може вчитель на своєму уроці або позакласному заході.

Ця навчальна гра - тренажер з природознавства "Назви тварину" допоможе малюкові вивчати тварин весело. Дитина запам'ятає візуально не лише саме зображення тварин, але і правопис його назви.

Навчальну програму про тварин рекомендується використати разом з батьками або вихователями в дитячому садку. Таким чином дорослий виправить і пояснить помилки під час гри, допоможе у процесі вивчення тварин і їх назв. Також, дитина разом зі своїм другом може влаштувати змагання - хто набере найбільшу кількість очок за одну гру.

Процес вивчення тварин стане набагато цікавіший. Ця гра стане гарним доповненням до звичних нам карток і навчальних посібників для дітей.

Гра-тест з зоології "Назви тварину"

Школярам запропонована гра тест із зоології "Назви тварину", в якій дитині показуються зображення дитинчат різноманітних тварин світу з метою вгадування, запам'ятовування і розвитку зорової пам'яті дітей, привиття любові до нашої дивовижної природи планети Земля. Частіше ці тести проходять у рамках предмета зоологія (біологія) учні 7 класів школи в якості розминки на уроці.

При правильній або неправильній відповіді працює індикатор вірних або невірних відповідей і автоматично фіксується їх кількість. При певній кількості правильних відповідей статус користувача змінюється. При кожній відповіді гра відмічає для дитини правильний і неправильний відповіді в кольорі.

У кінці гри з зоології "Назви тварину" автоматично виставляється оцінка за 5-бальною системою. Тестування можна проходити на російській і англійській мовах. Ігрова програма займає мало місця і може бути розширена додатковими зображеннями дитинчатами тврин.

Мета гри-тесту - упізнати тварину за картинкою (зображенням).

Скріншоти електронного тесту з природознавства Назви тваринуДата створення: 21.07.2012
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська.
Автор тесту: учитель інформатики Української школи-гімназії Андрійчук М.В.
Програму створено в середовищі програмування Borland Delphi.

Увага! Комп'ютерна програма призначена для безкоштовного скачування!
При розміщенні розвиваючого тесту або його опису на інших сайтах, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Код посилання на цю сторінку:
<a href="https://obuchonok.com.ua/node/55" target="_blank">Тест з природознавства "Назви тваринку"</a>

Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/node/55]Гра з природознавства "Назви тварину"[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика