Оголошення

Творчі проєкти з трудового навчання

У цю категорію входять учнівські творчі проєкти з трудового навчання для дівчат і хлопців 7, 8 і 9 класів на створення виробів в різних як народних, так і сучасних техніках, з описанням методів і технологій виробництва. Це і створення авторських ляльок і панно, в'язання, вишивка і шитво, а також виготовлення цікавих виробів з дерева та заліза.

Учні 5 і 6 класів при роботі над творчими проєктами з трудового навчання описували методи в'язання гачком і спицями, технологію випилювання та розпису, виготовлення прикрас з дроту. Популярними є творчі міні-проєкти з трудового навчання з виготовлення м'яких іграшок, приготування страв і створення буклетів, рамок для фотографій і сувенірів.

Учнівські дослідницькі роботи і творчі проєкти з трудового навчання містять опис підготовчого процесу та технологічної послідовності виготовлення виробів з дерева (деровини) і тканини, картону чи металу. В проєктах присутнє економіко-екологічне обгрунтування доцільності виготовлення виробу.

9 (10) 8 (10) 7 (5) 6 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симкова Ярина

Творчий проєкт на тему "М'яка іграшка "Котик", створений ученицею 6 класу в рамках предмету "технології", спрямованний на самостійне виготовлення м'якої іграшки, вивчення технології її виготовлення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Жолубак Інна

Готовий творчий проєкт учениці 9 класу з трудового навчання на тему "Вишивка бісером" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію вишивки картин бісером та спробувати самостійно виконати роботу бісером.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Група учнів 8-го класу

Готовий творчий проєкт учнів 8 класу з трудового навчання на тему "Карнавальна маска" спрямованний на те, щоб розвинути інтерес до теми, та допомогти зацікавленому учню виготовити карнавальну маску самостійно, знаючи які матеріали для цього потрібні та який алгоритм роботи.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Трембач Наталя, Лук'яненко Тоня

Пошуково-дослідницька робота на тему "Вишиванка з бабусиної скрині" спрямована на пошук та збір інформації про українську вишиванку, розгляд, вивчення у рамках дослідження техніки створення вишиванок родини Трембач Наталії.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кузюра Олена Анатоліївна

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Велосипед-кашпо з квітами", підготовлений ученицею 9 класу школи, відібражає усі етапи роботи школярки по виготовленню прикраси для інтер'єру - кашпо у вигляді велосипеда для квітів, яка створить чудову атмосферу у хаті.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Омельчук Василь Іванович

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Ваза з лози", створений учнем 8 класу школи, присвячений вивченню такого ремесла, як лозоплетіння. У роботі наведено декілька варіантів виготовлення виробів із лози, що можуть прикрасити будь-який інтер'єр.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Хом’як Роксолана 

Готовий творчий проект учениці 7 класу з трудового навчання на тему "Декоративне панно «Гном» (макраме)" спрямованний на те, щоб власними руками створити панно у техниці макраме у вигляді гнома, яке можна повісити на стіну та прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна