Публікація на сайті

Творчі проекти з трудового навчання

У цю категорію входять готові міні-проекти та творчі проекти з трудового навчання учнів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класів в яких хлопці і дівчата використовують сучасні технології і описують методи в'язання гачком і спицями, технологію приготування страв і створення буклетів. Навчальні проекти з трудового навчання містять опис підготовчого процесу та технологічної послідовності виготовлення виробів з дерева (деровини), тканини, картону чи металу. Популярні проекти на виготовлення прихваток і подушок.

Творчі проекти з трудового навчання включають в себе готові проекти хлопчиків і дівчаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класів школи, виражені у викладі інформації щодо виготовлення своїми руками виробу з дерева або проектування будинків, а також поетапного опису в проекті процесу в'язання гачком або пошиття спідниці, фартуха чи нічної сорочки, приготування святкового сімейного обіду або сніданку, виготовлення кухонної дошки, іграшки, підставки або шпаківні.

bulova.jpg
Автор проекту: Швець Олексій

Готовий творчий дослідницький проект учня 7 класу з трудового навчання на тему "Гетьманська булава" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію булави та спробувати самостійно приготувати цей атрибут влади та сили.


shpakivnya.jpg
Автор проекту: Свідерська Юлія

Учнівський творчий проект з трутового навчання "Шпаківня – будиночок для птахів" учениці 10 класу присвячений розробці плану виготовлення будиночку для шпаків та його створенню у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.


shpakivnya.jpg
Предмет: Технології
Автор проекту: Свідерська Юлія

Учнівський творчий проект з трутового навчання "Шпаківня – будиночок для птахів" учениці 10 класу присвячений розробці плану виготовлення будиночку для шпаків та його створенню у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.


razdelochnye-doski.jpg
Автор проекту: Буряченко Олександр

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Набір кухонних дощечок", створений учнем 8 класу школи, відібражає усі етапи роботи школяра з виготовлення кухонних дошок, використовуючи технологію обробки деревини.


peregony.jpg
Автор проекту: Носич Антон

Запропонований творчий проект з трудового навчання "Перегони в зоопарку: іграшка в технології ажурного випилювання" учня 5 класу присвячений виготовленню настільної гри у технології випилювання.


цукерки
Автор проекту: Щербина Софія Олександрівна

Готовий творчий проект учениці 3 класу з трудового навчання на тему "Це солодке слово «Цукерка»" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію цукерок та спробувати самостійно приготувати ці солодощі.


граблі
Автор проекту: Пешко Іван

Учнівський творчий проект з трудового навчання "Граблі садові" учня 9 класу присвячений розробці плану виготовлення садових граблів та створення цього інструменту у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика