Оголошення

Творчі проєкти з трудового навчання

У цю категорію входять учнівські творчі проєкти з трудового навчання для дівчат і хлопців 7, 8 і 9 класів на створення виробів в різних як народних, так і сучасних техніках, з описанням методів і технологій виробництва. Це і створення авторських ляльок і панно, в'язання, вишивка і шитво, а також виготовлення цікавих виробів з дерева та заліза.

Учні 5 і 6 класів при роботі над творчими проєктами з трудового навчання описували методи в'язання гачком і спицями, технологію випилювання та розпису, виготовлення прикрас з дроту. Популярними є творчі міні-проєкти з трудового навчання з виготовлення м'яких іграшок, приготування страв і створення буклетів, рамок для фотографій і сувенірів.

Учнівські дослідницькі роботи і творчі проєкти з трудового навчання містять опис підготовчого процесу та технологічної послідовності виготовлення виробів з дерева (деровини) і тканини, картону чи металу. В проєктах присутнє економіко-екологічне обгрунтування доцільності виготовлення виробу.

9 (10) 8 (10) 7 (5) 6 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Симкова Ярина

Творчий проєкт на тему "М'яка іграшка "Котик", створений ученицею 6 класу в рамках предмету "технології", спрямованний на самостійне виготовлення м'якої іграшки, вивчення технології її виготовлення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Жолубак Інна

Готовий творчий проєкт учениці 9 класу з трудового навчання на тему "Вишивка бісером" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію вишивки картин бісером та спробувати самостійно виконати роботу бісером.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Група учнів 8-го класу

Готовий творчий проєкт учнів 8 класу з трудового навчання на тему "Карнавальна маска" спрямованний на те, щоб розвинути інтерес до теми, та допомогти зацікавленому учню виготовити карнавальну маску самостійно, знаючи які матеріали для цього потрібні та який алгоритм роботи.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Сідловський Борис

Дитячий творчий проєкт з трудового навчання "Ялинкова прикраса", підготовлений учнем 8 класу школи, відібражає усі етапи роботи школяра з виготовлення прикраси для новорічної ялинки, використовуючи технологію плетіння з паперової лози.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Тарасов Андрій

Учнівський творчий проєкт з трудового навчання "Ручка для письма" присвячений тому, як можна самостійно створити ручку для письма. Учень 8 классу виготовив виріб та з'ясув, наскільки економічно вигідно створювати письмове приладдя власними руками.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Фартушна  Віолетта  Станіславівна

Дитячий творчий проект з історії "Магія вишиванки Придніпров'я", підготовлений ученицею 8 класу школи, розповідає про вишивку як вид мистецтва та пояснює, чому вишиванки з давнини мали сакаральне значення для нашого народу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Кошова Вероніка

Готовий творчий проект учениці 9 класу з трудового навчання на тему "Прихватка" спрямованний на те, щоб власними руками створити виріб, який буде застосовуватися у повсякденному житті, та продемонструвати однокласникам усі етапи своеї роботи.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика