Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Творчі проекти з трудового навчання

У цю категорію входять готові міні-проекти та творчі проекти з трудового навчання учнів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класів в яких хлопці і дівчата використовують сучасні технології і описують методи в'язання гачком і спицями, технологію приготування страв і створення буклетів. Навчальні проекти з трудового навчання містять опис підготовчого процесу та технологічної послідовності виготовлення виробів з дерева (деровини), тканини, картону чи металу. Популярні проекти на виготовлення прихваток і подушок.

Творчі дослідницькі роботи з трудового навчання включають в себе готові проекти хлопчиків і дівчаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класів школи, виражені у викладі інформації щодо виготовлення своїми руками виробу з дерева або проектування будинків, а також поетапного опису в проекті процесу в'язання гачком або пошиття спідниці, фартуха чи нічної сорочки, приготування святкового сімейного обіду або сніданку, виготовлення кухонної дошки, іграшки, підставки або шпаківні.

Вишиванка з бабусиної скрині
Автор проекту: Трембач Наталя, Лук'яненко Тоня

Пошуково-дослідницька робота на тему "Вишиванка з бабусиної скрині" спрямована на пошук та збір інформації про українську вишиванку, розгляд, вивчення у рамках дослідження техніки створення вишиванок родини Трембач Наталії.


український оберіг - лялька-мотанка
Автор проекту: Мельник Максим Віталійович

Дана дослідницька робота з трудового навчання "Лялька-мотанка - оберіг українського народу", яку провів учень 4 класу, була створена з метою вивчення історії створення оберегів, дослідження традицій віготовлення народної ляльки, ролі ляльки у житті людини та її обрядове значення. класифікації ароматів і дослідження нот духів.


4668db27925fd4901c1ff901226804a6.jpg
Автор проекту: Васютин Аліна

У даному дослідницькому проекті з історії України "Лялька мотанка як український оберіг" вивчається історія ляльок-мотанок, як найдавнішнього оберігу українського народу, який могла створити кожна жінка, для того щоб оберегти свою родину від недоброї сили.


kosmetichka_1.jpg
Автор проекту: Кислощук І.В.

Творчий проект з трудового навчання на тему "Рукоділля. Косметичка" присвячений виготовленню невеликої, але практичної жіночої сумки для зберігання косметики та інших дрібниць. Виріб створений у техніці ручного пошиву. Таким чином, виготовлення косметички не стане складним завданням для учениць на уроках трудового навчання.


святкова листівка
Автор проекту: Пимоненко Ірина

У представленому творчому проекті з трудового навчання на тему "Виготовлення святкової листівки" автор розробляє ідею, а також власноруч створює святкову листівку для привітання. У проекті з прикладного мистецтва про святкову листівку учениця проводить власні розроблення щодо дизайну листівки та матеріалів, з яких вона має бути виготовлена.


підставка під гарячий посуд
Автор проекту: Клевець Ярослав

У представленому творчому проекті з трудового навчання на тему "Підставка під гарячий посуд" автор розробляє ідею, а також власноруч створює дерев'яну підставку під гарячий посуд. У проекті з трудового навчання про художнє випилювання з дереву учень проводить власні розрахунки щодо витрат на самостійне вигтовлення предметів побуту.


Yangol.jpg
Автор проекту: Олекса Ірина

Представлений творчий проект з трудового навчання "Різдвяний янгол" учениця 9 класу присвятила виготовленню текстильної іграшки - прикраси для інтер'єру. Янгол стане оригінальним подарунком на Різдво, чудово пасуватиме святковій оселі, надасть свою неповторну атмосферу затишку та тепла.


Статистика