Оголошення

Творчі проєкти з трудового навчання 7 клас

8 (10) 9 (10) 7 (5) 6 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
учні  7  класу

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Підкова на щастя з картону", підготовлений учнями 7 класу школи, відібражає усі етапи роботи школярів по виготовленню прикраси для інтер'єру - підкови із картону, яка за старовинними повір'ями виконує роль оберіга у домі.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Хом’як Роксолана 

Готовий творчий проект учениці 7 класу з трудового навчання на тему "Декоративне панно «Гном» (макраме)" спрямованний на те, щоб власними руками створити панно у техниці макраме у вигляді гнома, яке можна повісити на стіну та прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Швець Олексій

Готовий творчий дослідницький проект учня 7 класу з трудового навчання на тему "Гетьманська булава" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію булави та спробувати самостійно приготувати цей атрибут влади та сили.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Трембач Наталя, Лук'яненко Тоня

Пошуково-дослідницька робота на тему "Вишиванка з бабусиної скрині" спрямована на пошук та збір інформації про українську вишиванку, розгляд, вивчення у рамках дослідження техніки створення вишиванок родини Трембач Наталії.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
учні 7 классу

Готовий творчий проект учнів 7 класу з трудового навчання на тему "Ялинкові прикраси гачком" спрямованний на те, щоб власними руками створити виріб, який буде цікаво виглядати на новорічній ялинці, та ознайомитися з особливостями в'язання гачком.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика