Оголошення

Творчі проєкти з трудового навчання 9 клас

9 (10) 8 (10) 7 (5) 6 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Жолубак Інна

Готовий творчий проєкт учениці 9 класу з трудового навчання на тему "Вишивка бісером" спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію вишивки картин бісером та спробувати самостійно виконати роботу бісером.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Пешко Іван

Учнівський творчий проект з трудового навчання "Граблі садові" учня 9 класу присвячений розробці плану виготовлення садових граблів та створення цього інструменту у послідовністі, яка відображена у технологічній карті створення виробу.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Олекса Ірина

Представлений творчий проект з трудового навчання "Різдвяний янгол" учениця 9 класу присвятила виготовленню текстильної іграшки - прикраси для інтер'єру. Янгол стане оригінальним подарунком на Різдво, чудово пасуватиме святковій оселі, надасть свою неповторну атмосферу затишку та тепла.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Клевець Ярослав

У представленому творчому проекті з трудового навчання на тему "Підставка під гарячий посуд" автор розробляє ідею, а також власноруч створює дерев'яну підставку під гарячий посуд. У проекті з трудового навчання про художнє випилювання з дереву учень проводить власні розрахунки щодо витрат на самостійне вигтовлення предметів побуту.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Пимоненко Ірина

У представленому творчому проекті з трудового навчання на тему "Виготовлення святкової листівки" автор розробляє ідею, а також власноруч створює святкову листівку для привітання. У проекті з прикладного мистецтва про святкову листівку учениця проводить власні розроблення щодо дизайну листівки та матеріалів, з яких вона має бути виготовлена.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Васютин Аліна

У даному дослідницькому проекті з історії України "Лялька мотанка як український оберіг" вивчається історія ляльок-мотанок, як найдавнішнього оберігу українського народу, який могла створити кожна жінка, для того щоб оберегти свою родину від недоброї сили.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Проскура Данило

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Цукерниця", підготовлений учнем 9 класу школи, відібражає усі етапи роботи школяра по виготовленню цукерниці із дерева за допомогою столярного приладдя, представленного у шкільній майстерні.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика