Оголошення

Творчі проєкти з трудового навчання 8 клас

9 (10) 8 (10) 7 (5) 6 (1)

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Група учнів 8-го класу

Готовий творчий проєкт учнів 8 класу з трудового навчання на тему "Карнавальна маска" спрямованний на те, щоб розвинути інтерес до теми, та допомогти зацікавленому учню виготовити карнавальну маску самостійно, знаючи які матеріали для цього потрібні та який алгоритм роботи.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Буряченко Олександр

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Набір кухонних дощечок", створений учнем 8 класу школи, відібражає усі етапи роботи школяра з виготовлення кухонних дошок, використовуючи технологію обробки деревини.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Омельчук Василь Іванович

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Ваза з лози", створений учнем 8 класу школи, присвячений вивченню такого ремесла, як лозоплетіння. У роботі наведено декілька варіантів виготовлення виробів із лози, що можуть прикрасити будь-який інтер'єр.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Логвиненко Сергій

Учнівський творчий проект з трудового навчання "Виготовлення полички для квітів" розповідає, як можна створити настінну поличку для квітів власноруч. Учень 8 классу виготовив виріб та з'ясув, наскільки економічно вигідно прикрашати інтер'єр власними зусиллями.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Тарасов Андрій

Учнівський творчий проєкт з трудового навчання "Ручка для письма" присвячений тому, як можна самостійно створити ручку для письма. Учень 8 классу виготовив виріб та з'ясув, наскільки економічно вигідно створювати письмове приладдя власними руками.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Васільєва Каріна

Дитячий творчий проект з трудового навчання "Текстильна лялька", підготовлений учницею 8 класу школи, відібражає усі етапи роботи школярки по виготовленню інтер'єрної ляльки із тканини, яка втілює у собі давні технології та сучасний дизайн.

Тематика проєкту:
Автор проєкту:
Трач Аліна

Учбовий творчий проект з трудового навчання "Виготовлення краватки-метелика" розповідає, як можна створити своїми руками аксесуар у вигляді краватки-метелика, який підійде як хлопчикам, так і дівчаткам, та щоб витрати на нього були значно меньші ніж якби його купили.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика