Оголошення

Тести, ігри, тренажери

Предмет:

Програмістами "Обучонок" розроблена цікава і захоплююча гра з математики Таблиця множення в мультиках версії 2 з метою полегшити дітям 2, 3 і 4 класу школи процес вивчення і закріплення матеріалу з предмету, а саме таблиці множення на 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9. Представлена гра дає можливість відповісти батькам на питання "Як вивчити таблицю множення" швидко і легко.

Якщо в основному вивчення таблиці множення дітьми в школі - це її зазубрювання, то ми пропонуємо школярам в ігровій формі з музичним супроводом і картинками з мультфільмів з цікавістю вивчити її. Таблицю множення корисно повторити і закріпити учням початкових класів школи, при цьому досить пройти усі рівні гри з математики і найскладніший завершальний.

Предмет:

Розроблена навчальна програма і тренажер Таблиця ділення у мультиках - безкоштовна цікава гра з математики, яка дозволяє швидко вивчити таблицю ділення двозначних чисел на числа 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 і в розкид поетапно з використанням картинок і мелодій з вітчизняних і зарубіжних мультфільмів.

Часто батьки ставлять питання "Як вивчити таблицю ділення?" у 2, 3 або 4 класі, ми пропонуємо швидко і легко вивчити таблицю ділення в ігровій формі за допомогою нашого тренажера Таблиці ділення в мультиках, в якому діти додатково побачать зображення персонажів їх мультфільмів і почують їх голос.

Пропонуємо ознайомитися з грою і пройти тест з природознавства батькам разом з дітьми, як дошкільного віку, так і учням 1, 2, 3 і 4 класи школи з метою розширення кругозору дитини при вгадуванні прекрасних квітів, які ростуть на планеті Земля.

Розроблена навчальна гра-тест "Назви тварину" може використовуватися для упізнання тваринок і усебічного розвитку дітей у рамках предметів природознавство, навколишній світ і зоологія. Тест припускає вибір дитиною правильної назви дитинчати тварини із запропонованих в грі.

Предмет:

Запропонована гра-тренажер з математики "Рух у часі" виконана у вигляді демонстраційної програми для дітей 4-х, 5-х класів школи, які вивчають тему на швидкість руху, шлях і час. У грі можна вибрати машинку, літак, велосипед або інший засіб пересування, задати в тренажері два відомі параметри, побачити сам процес руху і порахувати третій параметр.

Предмет:

Запропонована гра-тренажер з математики більше підходить дошкільнятам і дітям 1, 2 і 3 класів початкової школи, за допомогою якої можна цікаво виконувати складання, віднімання, множення і ділення чисел, використовуючи при цьому зображення різних фруктів, овочів, ягід, грибків або черепашок.

Ця гра-тренажер з арифметики пропонує дітям ДНЗ (дитячого садку) або учням початкових класів приклади у вигляді картинок і дозволяє вибрати за допомогою картинок відповідь, при цьому для кожного прикладу пропонуються нові картинки і нова цікава тематика.

Предмет:

Першою версією програми і тренажера з математики на вивчення таблиці множення в 2, 3 і 4 класах школи являється гра-тренажер Таблиця множення в мультиках версії 1, за допомогою якого діти дуже легко і цікаво вивчать і запам'ятають таблицю множення від 2 до 9 і отримають задоволення від поступового відкриття і перегляду картинок з персонажами популярних мультфільмів.

Для дітей дуже важливо створити процес вивчення і запам'ятовування таблиці множення захоплюючим і цікавим, в режимі гри вони і самі не помітять як вивчать таблицю множення і покажуть непогані результати на уроках математики в початкових класах загальноосвітньої школи.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна