Оголошення

Тренажер Таблиця множення в мультиках 1.0

Версія
1.0
Предмет
Тренажер Таблиця множення в мультиках 1.0

У початкових класах школи діти дуже часто стикаються з труднощами в запам'ятовуванні таблиці множення. Іноді вивчення таблиці множення зводиться до її стомливого зазубрювання разом з батьками. Тому батьки з метою надання допомоги школярам шукають простіші способи вивчення таблиці множення, підбирають вірші або викачують різні навчальні програми і тренажери в надії, що ці програми допоможуть швидко і легко вивчити дітям таблицю множення.

Ми написали унікальний тренажер Таблиця множення в мультиках для дітей 2 класу, 3 класу і 4 класу школи, який дозволить швидко і легко вивчити таблицю множення в ігровій формі трьома способами з переглядом картинок і кадрів з відомих усім мультфільмів.

Цей онлайн тренажер з математики "Таблиця множення в мультиках 1.0" можна безкоштовно скачати на власний комп'ютер і з цікавістю грати, при цьому поступово вивчаючи і закріплюючи таблицю множення в трьох режимах складності на вибір школяра.

За допомогою цього тренажера учителеві можна проводити вивчення таблиці множення на уроках, використовуючи інтерактивну дошку і мультимедійний проектор, при цьому діти із задоволенням біля дошки вибирають правильні відповіді і відкривають приховане зображення мультика.

Наш навчальний тренажер з математики призначений для вивчення таблиці множення на 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9, а також для повторення і закріплення її дітьми різного віку і класу початкової школи. Батьки разом з дітьми також зможуть повторити таблицю множення, цікаво і весело провести час.
Скриншоти навчальної програми Таблиця множення в мультиках 1.0

Детальніше про тренажер таблиці множення:

У цьому тренажері дитина може вибрати прийнятний для себе спосіб вивчення або закріплення таблиці множення:

  1. Горизонтальний - вивчення таблиці множення лінійно, тобто спочатку на 2, потім на 3, на 4, на 5 і так далі.
  2. Діагональний - вивчення таблиці множення квадратами: спочатку в квадраті від 2х2 до 4х4, потім у доповненнях 5х5, 6х6 і так далі
  3. Випадковий - вивчення усієї таблиці множення в розкид, це найважчий спосіб.

Завдання учня - відкрити частина за частиною все зображення з мультфільму при найменшій кількості помилок. Проходити таблицю множення у випадковому режимі доречно після проходження горизонтального і діагонального та при закріпленні знань.

На правильні відповіді гра вказує зеленим кольором, на неправильні - червоним. Навчальна комп'ютерна програма містить 32 випадкових зображень з мультиплікаційних фільмів.

Дата створення: 09.04.2012р.
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8
Мова інтерфейсу: російська
Автор гри: учитель інформатики Андрійчук Микола Васильович.

Логотип авторської програми Таблиця множення в мультикахУвага! Програми призначені для безкоштовного скачування!
При розміщенні навчальних комп'ютерних програм або їх опису на іншому сайті, форумі або блозі, пряме посилання на цю авторську сторінку є обов'язковим!

Код посилання на сторінку з таблицею множення:
<a href="https://obuchonok.com.ua/node/691" target="_blank">Таблиця множення в мультиках</a>

Код банера на наш сайт:
Обучонок - дослідницькі роботи і проекти дітей<a href="https://obuchonok.com.ua/"target="_blank">
<img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua3.gif" width="88" height="31" title="Дослідницькі роботи і проекти" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проекти учнів"></a>

Код посилання для форуму: [URL=https://obuchonok.com.ua/node/691]Таблиця множення в мультиках[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна