Оголошення

Титульна сторінка дослідницької роботи (проекту)

Оформляється титульна сторінка дослідницької роботи або титульна сторінка навчального проекту учня (дослідницького, творчого) на листі формату А4 і являється першою сторінкою.

Поля:

  • ліве поле листа - 20 мм
  • праве поле листа - 10 мм
  • верхнє і нижнє - по 15 мм
  • Міжрядковий інтервал - півтора.

Титульна сторінка дослідницької роботи не нумерується.

У верхньому полі титульної сторінки проекту або дослідницької роботи пишеться повна назва навчального закладу розміром шрифту - 16 пт.

Посередині листа пишеться без лапок "Дослідницька робота" або "Дослідницький проект", "Творчий проект" використовують шрифт - 24 пт.

На наступному рядку - заголовними буквами вказується назва дослідницької роботи (проекту) без слова "тема", без лапок і без крапки в кінці, використовується шрифт - 28 пт.

Назва не має бути довгою, стандартною або звичайною. За можливістю коротка, інтригуюча. Назва на титульному листі повинна відповідати загальному змісту проекту і зацікавити ознайомитися з роботою. Назва, у разі потреби, може містити підзаголовок для конкретнішого представлення теми проекту, але він має бути дуже коротким і не перетворитися на другий заголовок роботи.

У правому нижньому кутку титульного листа проекту (роботи) вказуються відомості про автора дослідницької роботи (проекта) (прізвище, ім'я та клас), нижче - про керівника дослідницької роботи (зазвичай пишуть "Керівник" і вказують його прізвище, ініціали та посаду. Якщо керівників дослідницького проекту у вас декілька, тоді вказують усіх через кому.

Якщо вашій роботі допомагав консультант, то його ініціали і прізвище розміщують нижче керівника з вказівкою "Консультант".

У самому низу титульного листа дослідницької роботи (проекту) по центру вказується місце виконання дослідницької роботи учня : Київ, на наступному рядку - рік виконання роботи - 2014 - без крапки, лапок, слова "рік" або "р." (використовують шрифт - 14 пт.).

Отже оформлення титульної сторінки дослідницької роботи (проекту) практично стандартно:

  • повне найменування навчального закладу
  • назва дослідницької роботи
  • прізвище та ім'я учня, клас
  • прізвище, ініціали, посада керівника
  • місто або селище
  • рік виконання дослідницької роботи

Деякі відмінності в оформленні титульної сторінки проекту залежать від рекомендацій Управління освіти вашого регіону або відділення Малої Академії наук. Оформлення титульної сторінки - це перший крок. Належне правильне оформлення дослідницької роботи допоможе надалі Вам грамотно оформляти курсові, дипломні і можливо наукові роботи.
Привидемо зразок титульної сторінки проекту для учнів школи.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку Оформлення титульної сторінки дослідницької роботи (проекту), скопіюйте і встановіть у себе на сайті, блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="https://obuchonok.com.ua/lyst" target="_blank">Титульна сторінка дослідницької роботи</a>

Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/lyst]Титульна сторінка проекту[/URL]


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна