Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з фізкультури

У готових і заявлених міні-проектах та дослідницьких проектах з фізкультури учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класу розглядається теорія про спорт та його значенні для життя і здоров'я людини, у навчальних проектах з фізичної культури досліджуються історичні факти про походження різних видів спорту - баскетбол, волейбол, футбол і т. д.

Індивідуальні готові науково - дослідницькі роботи з фізкультури містять дослідницькі відомості дітей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів про правила заняття різними видами спорту, лікувальну фізкультуру, про користь здорового способу життя, а також про заняття футболом, баскетболом, гімнастикою, рухливими іграми. В рамках навчальных проектів з фізичної культури проводяться дослідження історії появи Олімпійських ігор, біографії та спортивних досягнень видатних спортсменів.

вчитель фізкультури
Предмет: Фізкультура
Автор проекту: Лещук Ганна

Дитячий дослідницький проект з фізкультури на тему "Педагогічна компетентність вчителя фізичної культури" вивчає питання про необхідні компетентності вчителя фізичної культури у загальноосвітньому закладі, які би сприяли кращій комунікації педагога з учнями.


физкультхвилинка
Предмет: Фізкультура
Автор проекту: учні 2 класу

У представленному дослідницькому проекті з фізкультури на тему "Фізкультхвилинка – для відновлення працездатності учнів" вивчається питання про необхідність виконання дітьми молодшого шкільного віку легких фізичних вправ для заміни діяльності і відпочинку від розумової праці на уроках.


Спорт для нашого життя
Предмет: Фізкультура
Автор проекту: Безкровний Олександр, 2 клас

У своїй дослідницькій творчій роботі з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті" я хочу з'ясувати, навіщо ж нам спорт, як він впливає на наше здоров'я, який вид спорту необхідно підібрати якщо вас щось тривожить, а також розповім який вид спорту я вибрав для себе.


Статистика