Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з фізкультури

В учнівських дослідницьких роботах і міні-проєктах з фізкультури учнів 1, 2 і 3, 4 і 5 класів виконуються дослідження за темами гігієни, здоров'я і здорового способу життя, про історію виникнення м'яча, скакалки та іншого спортивного інвентарю. Цікаві дослідницькі роботи і проєкти в початкових класах про фізичну культуру та зарядку, рухливі ігри, історію футболу та інших ігор.

В учнівських науково-дослідницьких роботах і проєктах з фізкультури 6 і 7, 8 і 9 класів розглядається історія спорту та ігор, спорт в інших країнах та особливості заняття баскетболом і волейболом, футболом і художньою гімнастикою. Цікавими дослідницькими міні-проєктами є роботи з фізичної культури на розвиток мускулатури грудних м'язів, національні види спорту.

Вміст індивідуальних науково-дослідницьких робіт і проєктів учнів 10 і 11 класів відображає дослідження анатомо-морфологічних особливостей і основних фізіологічних функцій організму, олімпійських та екстремальних видів спорту, розглядає травматизм на заняттях фізичними вправами. До уваги можна взяти міні-проєкти з фізкультури про вправи при захворюваннях опорно-рухового апарату.

2 (1) 11 (1) 9 (1)

Тематика:
Автор:
Бурлаков Микита Олександрович

В навчальному дослідницькому проєкті з фізкультури на тему "Який був футбол раніше" учень 9 класу вивчає історію виникнення і сутність футболу як виду спорту, його місце в сучасному світі, розповідає про вплив футболу на людей.

Тематика:
Автор:
Лещук Ганна

Дитячий дослідницький проект з фізкультури на тему "Педагогічна компетентність вчителя фізичної культури" вивчає питання про необхідні компетентності вчителя фізичної культури у загальноосвітньому закладі, які би сприяли кращій комунікації педагога з учнями.

Тематика:
Автор:
Безкровний Олександр

У навчальному дослідницькому міні-проєкті з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті. Карате" учень 2 класу хоче розповісти про свій вид спорту - Кіокушинкай-карате, з'ясувати, навіщо ж нам спорт і як він впливає на наше здоров'я.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика