Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...
Спорт для нашого життя
Тематика проекту: 
Фізкультура
Автор проекту: 
Безкровний Олександр, 2 клас
Найменування навчального закладу: 
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя

У своїй дослідницькій творчій роботі з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті" я хочу з'ясувати, навіщо ж нам спорт, як він впливає на наше здоров'я, який вид спорту необхідно підібрати якщо вас щось тривожить, а також розповім який вид спорту я вибрав для себе.

Даний міні-проект з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті" показує необхідність зміцнення здоров'я кожної людини, розвитку сили і спритності, занять спортом у повсякденному житті.


У представленому проекті з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті" я хочу з'ясувати, навіщо ж людям спорт і яка від нього користь здоров'ю людини.

Зміст

Вступ
1. Навіщо потрібен спорт.
2. Спорт лікує.
3. Мій спорт Кіокушинкай-карате.
Висновки.
Література.

Вступ

Нині людство усе менше і менше стало рухатися, що спричиняє собою серйозні проблеми. Необхідне зайняття спортом.

Дійсно, людство усе менше і менше стало рухатися: на роботу і з роботи ми їдемо в громадському транспорті або на особистому автомобілі.

Сама робота з впровадженням досягнень науково-технічної революції усе менше пов'язана з фізичною працею, удома ми теж частіше сидимо, чим рухаємося - усе це спричиняє собою серйозні проблеми. Але вихід з ситуації, що склалася, є. Це зайняття спортом.

Відбуваються серйозні порушення опорно-рухового апарату, кровообігу, дихання і травлення, пов'язані з обмеженням рухової активності.

З'ясуємо, навіщо ж нам спорт і яка користь від нього здоров'ю людини.

Перейти до роздiлу: 1. Навіщо потрібен спорт

Зміст:

Статистика