Оголошення

Міні-проєкт "Спорт у нашому житті. Карате"

| nikolay
Кіокушинкай-карате
Тематика:
Автор роботи:
Безкровний Олександр
Навчальний заклад:
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя
Клас:
2

Даний навчальний дослідницький міні-проєкт з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті. Карате", виконаний учнем 2 (3) класу з фізкультури, показує красу занять Кіокушинкай-карате, необхідність зміцнення здоров'я кожної людини, розвитку сили і спритності, занять спортом у повсякденному житті.

Докладніше про роботу:

Учень 2 класу початкової школи, виконуючи дослідницьку роботу з фізкультури на тему "Спорт у нашому житті і Кіокушинкай карате", намагається з'ясувати, навіщо потрібен спорт і як спорт лікує людину. Для цього школяр розглядає і вівчає такі види спорту, як плавання, дзюдо і боротьба, карате і бокс.

У індивідуальному учнівському міні-проєкті про спорт у нашому житті та Кіокушинкай-карате школяр хоче з'ясувати, навіщо ж людям спорт і яка від нього користь здоров'ю людини. В роботі вивчаються різні прекрасні види спорту, зокрема художня гімнастика і фігурне катання, а також вид спорту яким займається автор проєкту - Кіокушинкай-карате.

Зміст

Вступ
1. Навіщо потрібен спорт.
2. Спорт лікує.
3. Види спорту.
4. Мій спорт Кіокушинкай-карате.
Висновки.
Література.

Вступ

Нині людство усе менше і менше стало рухатися, що спричиняє собою серйозні проблеми. Необхідне зайняття спортом. Дійсно, людство усе менше і менше стало рухатися: на роботу і з роботи ми їдемо в громадському транспорті або на особистому автомобілі.

Сама робота з впровадженням досягнень науково-технічної революції усе менше пов'язана з фізичною працею, удома ми теж частіше сидимо, чим рухаємося - усе це спричиняє собою серйозні проблеми. Але вихід з ситуації, що склалася, є. Це зайняття спортом.

Відбуваються серйозні порушення опорно-рухового апарату, кровообігу, дихання і травлення, пов'язані з обмеженням рухової активності. З'ясуємо, навіщо ж нам спорт і яка користь від нього здоров'ю людини.

Мета роботи: з'ясувати, навіщо людям спорт і яка від нього користь здоров'ю людини.

Перейти до роздiлу: 1. Навіщо потрібен спорт

Зміст:


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика